Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Ha 10. hetes terhes...

S. O. S. Ha 10. hetes terhes vagyok és három napja leesett a hőm 37,2-ről 36,6-ra, akkor lehalt a babám?

Figyelt kérdés
Már volt egy missed ab.-om úgyanekkor és félek, hogy ismét bekövetkezik. Hétfőn megyek uh-ra, addig viszont nagyon félek. Reggel is olyan, mintha kihűltem volna. :(
2011. márc. 17. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt nem marad folyamatosan fent a hőmérsékleted.(miért méred még mindíg?)

Szépen vissza kell állnia normálisra.

2011. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert mindenhol azt hallom és látom, hogy a terhesség alatt folyamatosan fennmarad a hő. Az alaphőm az 36,6 szokott lenni, de eddig 37,2 volt eddig.
2011. márc. 17. 09:08
 3/10 anonim ***** válasza:

10 hetes vagy, tedd el a hőmérőt!

A hormontermelés nem ugyanolyan a terhesség végéig...


Gratulálok a babához!

2011. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elteszem na! :) Köszönöm a válaszokat, csak nem értettem, hogy mindenhol ez van és erről is számolnak be sokan, hogy magas marad végig és nem esik le.
2011. márc. 17. 09:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze magas marad a nem várt menstruáció idején is. Ezért mondják, hogy "magasan marad". A HCG le is csökken a szervezetben egy idő után. Ezért van, hogy a "lelkes tesztelők" 24 hetes terhesen negatívat tesztelnek... :-D
2011. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
huh, ezt nem is tudtam, hogy a hcg csökken! :S
2011. márc. 17. 09:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sosem mértem hőt, mert csak paráztattam volna magam! Tessék eltenni azt a hőmérőt :-) 10 hetes vagy, egyre kevesebb az esély a vetélésre, főleg ha nincs semmi problémád!

Boldog babavárást!!!

2011. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja a babádnak-élvezd a terhességedet!
2011. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne vetits elore negativ dolgokat! Es ne aggodd tul se a terhesseget!


A hormontermeles folyamatosan valtozik a terhesseg alatt, hCG csucs 12-14 heten van utana alabbesik. Ne izgulj!


A homerot tedd el, es helyett lapozz fel egy babakelengyes katalogust! :)))

2011. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
minden rendben volt?
2013. febr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!