Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem terhes vagyok, de...

Úgy érzem terhes vagyok, de ma leesett a hőm 37-ről 36.4-re, akkor ez rosszat jelent? Meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Szombatra nem várom, van egy halvány pozitív tesztem. Az most akkor mit jelent? miért esett le a hőm?
2010. márc. 18. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos a melegfront :)


Amikor terhes lettem, akkor fel sem ment a hőm egyáltalán..., a tesztnek higgy és ne a hőmérőnek!


Milyen tesztet csináltál?

2010. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gabriel. holnap csinálok reggel egy másikat is. köszi!
2010. márc. 18. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
na? megcsináltad?:)
2010. márc. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A halvány pozitív is pozitív!!Gratulálok!Nekem is így kezdődött.A hőddel ne foglalkozz.Nekem is ugrált.Felment, fenn maradt napokig, aztán leesett.Már én is azt hittem, hogy meg fog jönni.Szept. 22- én szülök!
2010. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, már reggel 7kor kipattantam az ágyból! De akkor negatív lett, és kb 1 órára rá lett halvány pozitív, de félek, hogy ennek nem hihetek... :(
2010. márc. 19. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha időn túl pozitív annak ne higgy! Gabrielnél én is tapasztaltam ilyet (és más tesztnél is). Ha holnap nem jön meg, akkor vasárnap reggel tesztelj újra.


A hőre annyit tudok mondani, hogy az alapján menzi lesz, de ha a halvány + teszt időben jelent meg előzőleg (nem a mostani) akkor talán baba van. De ne éld bele magad még.


Drukkolok!

2010. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!