Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok, mitől fájogat...

13 hetes vagyok, mitől fájogat a hasam alja? érezhetem a babóm mocorgását? Ha igen az fájhat picit? !

Figyelt kérdés
Nyom a hasam mikor felhúzom a lábam, mikor hason alszok, szúrogat néha és tompán nyom, tényleg mintha a babuci mocorogna. de sztem ennek nem kellene "fájnia".de nem olyan mintha megakarna jönni.
2009. febr. 22. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A baba mozgása ilyen korai terhességnél még nem igazán érzékelhető illetve biztos, hogy semmilyen fájdalmat nem okoz még. Ezek a tompa húzó jellegű érzések inkább a méh növekedésének következményei.
2009. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van! A babádnak kell a hely, nő a méhed és ezért érzed ezt a feszülő, szurkáló érzést! Szedjél magnéziumot, ha eddig még nem tetted, az sokat segít!

Szerintem még nem a babád érzed. Vagyis nagyon ritka, ha valaki már ilyen korán érzi. Fájni meg aztán főleg nem fájhat még! Pár hét múlva már megesik, hogy néha felszisszensz, akkorát rúg, de addig még van sok idő!

Nekem úgy 3-4 hete van az, hogy elég erős lett a babucim ahhoz, hogy igen kellemetlen legyen egy-egy rúgása! Vagy előfordul, hogy egész lent kaparászik, de az sem fáj, csak kellemetlen.

25 hetes kismami

2009. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!