Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mihez hasonlítható az a...

Mihez hasonlítható az a fájás, ami már 10 percenként jelentkezik? Ami szülés előtt jelentkezik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 19:47
 1/3 A kérdező kommentje:
nekem volt már egy abortuszom beteg magzat miatt! akkor kaptam tágítót,legalább két órát kellett várni,de akkor egyáltalán nem voltak erős fájásaim. akkor lehet hogy szülésnél se lesz? vagy ez nem függ össze? de akkor nem infúzión kaptam,hanem hüvelybe!
2009. febr. 22. 19:53
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a derekam fájt,leakart szakadni és a odalent csak akkor éreztem amikor már kint volt a feje, akkor feszitett de nagyon.
2009. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egészen más, mikor tágítót kaptál. Nekem is volt missed ab.-om, este rakták fel a tágítót és csak másnap délelőtt volt a műtét. Nekem sem fájt akkor a hasam.

A fájások viszont nagyon fájnak, ezért i hívják fájásnak:)

A kisfiammal 3 napig voltak, mire rendesen beindult a szülés, és amikor tágultam(6 óra), az már rettentően fájt.

A 10 percesek még inkább mensis fájdalomhoz hasonlított nekem, aztán egyre erősödtek. Az utolsó 3 órát végig ordítottam.

Persze ez mindenkinél más, van aki jobban bírja, és van aki nem. De biztos meg fogod ismerni ha fájásaid lesznek, mert szerintem az nem hasonlítható igazából semmihez.

Könnyű szülést kívánok neked.

2 gyerek anyukája

2009. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!