Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztett kismamaként be...

Veszélyeztett kismamaként be fogom tudni fejezni ezt a félévemet az egyetemen? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Most vagyok 21 hetes kismama,és konkrétan a múlt héten tudtam meg,hogy veszélyeztett lettem.Az esetleges magas vércukor és magas vérnyomás miatt lettem az.Félek attól,hogy mikor izgulok,akkor nagyon magas a vérnyomásom,és a vizsgaidőszakban elég sokat izgulok.A válaszokat előre is köszönöm!
2011. márc. 19. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nálam is ez volt. én azonnal halasztást kértem. megadták,nem volt gond a suliban.


a baba fontosabb. attól még szinten tarthatod a tudásod,és majd jövőre levizsgázol.


én így csináltam és nem bántam meg. főleg h ahogy halad az idő egyre jobban a gyerekre fogsz fókuszálni.


jó egészséget!!!

2011. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
amióta tudják,hogy babát várok,így is kivételeznek velem,de annyira félek,hogy mi van ha annyira izgulok majd,hogy esetleg beindul a szülés?nagyon félek,mert első baba,és nagyon sokat vártunk rá!és köszönöm szépen a választ!
2011. márc. 19. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Jogos a félelmed. Nekem sok kismama csoporttársam van/volt (szülésznői szak, levelező. vajon van összefüggés?:))

Alig volt olyan akinek ne a vizsgaidőszak legelején indult volna be a szülés. Szerencsére senkinek nem lett semmi baja, de egyik baba sem jött időben...

Szerintem nem éri meg kockáztatni.

2011. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem Manó kiszúrt.

Jan elejére voltam kiírva, minden vizsgám jan végére vettem fel:) hogy macerásan, de be tudok menni vizsgázni.

Na mikor szültem?:D Az első vizsgám előtti napon, mielőtt a kórházba indultunk még le tudtam adni a vizsgákat.

Köv félévben meglesznek:)

2011. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)most kezdődik a zh időszak nálunk,és sokszor már most is görcsölök:S
2011. márc. 19. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!