Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamik izgultok a...

38 hetes kismamik izgultok a szülés miatt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elmúltam 39 hetes és igen izgulok! Nem is kicsit!!! :) Te is? Azért tetted fel a kérdést?
2011. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, most már én is! Eddig mindig azt mondtam, hogy nem félek a szüléstől, mert olyan távolinak tűnt a dolog és az idő is nagyon lassan ment, de most tele vagyok félelmekkel. Próbálom leküzdeni magam, de nem tudom, hogy mire számíthatok.

Veled bennt lesz a párod? Nálunk bennt, remélem segít majd a jelenléte és erőt ad nekem.

Vannak már jóslóid?

2011. márc. 19. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tud bent lesz :) 37 hetesen voltak párszor, de abbamaradtak.... Most semmi jele, hogy ki akar bújni a lurkó.

Könnyű és gyors szülést neked és nekem is :))))

2011. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem jóslóim eddig még nem voltak. Az én babám is jól érzi magát bennt. Nem is szeretném ha idő előtt jönne ki.

Köszi, én is kívánok mindkettőnknek könnyű és gyors szülést egy gyönyörű és egészséges kisbabával.

2011. márc. 19. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Paráztam az első előtt, mert nem tudtam mi vár rám és második előtt is, mert ponotosan tudtam mi vár rám.

De túléltem, bár harmadikat nem szülök:-)))

2011. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TKI Ibolya ***** válasza:

Most vagyok várandós a harmadik babámmal és soha nem izgultam.Most inkább türelmetlen vagyok mert március 19-re voltam kiírva és sehol semmi, senki még!


40+1 hkm

2011. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!