Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamik hogy vagytok...

36 hetes kismamik hogy vagytok? Izgultok már a szülés miatt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 10:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Már annyira kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a szülés, meddig fog tartani a vajúdás, hogy fog kinézni Törpikém. (Első baba, szóval nekem minden új élmény!)
2011. máj. 26. 10:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 36.hétben járok és nagyon kiváncsi leszek h mi lesz.Én azon is izgulok h magától induljon be a szülés ne keljen inditani.Nálunk is első baba lesz szóval tényleg minden újdonság:)Te hol fogsz szülni?Én a sote 2 n.Mi kislányt várunk.Ti?Egyébként jól vagyunk bár egy jót már nagyon szeretnék aludni és a mozgás is nehezebben megy,de ennél nagyobb bajunk ne legyen:)Nemrég 3 kilóra becsélték a súlyát.

Könnyű szülést kívánok:)

2011. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi igaz csak 35 hetesek vagyunk de gondoltam én is írok.Nálunk is első baba ugyhogy én eléggé izgulok.Bízom benne minden rendben lesz.Nem tudjuk kisfiunk vagy kislányunk lesz-e de fő az egészség.Nagyon szeretném ha pár nappal előbb érkezne mert nálunk túlhordásnál nem indítják meg a szülést csak ha valami gond van.És mivel a kiírt időponton be kell feküdnöm a kórházba nem szeretnék azért heteket bent lenni.

Mindenkinek jó egészséget.

2011. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is 36 hetes vagyok, második babával. Én meg pont azért izgulok, mert tudom mi vár rám a szülésnél...:-)

Én még nem tudtam összepakolni, majd a hétvégén. Ti? Elég nehéz már nekem mozogni, estére teljesen összezuhanok, mivel a másfél éves fiam semmit nem hagy pihenni. De úgy jó az élet, ha zajlik nem?! :-) Könnyű szülést nektek!!!

2011. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 márti1983 ***** válasza:
szia!én is 36hetes vagyok és már rettentöen félek,izgulok hogy mi lesz.nekünk isaz elsö baba és kislány lesz.már a korházi csomagom össze van rakva rég.a pici ruhái kimosva már csk ki kell vasalnom amit ma akarok.mindenkinek könnyű szülést és jo egészséget!
2011. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyien hozzászóltatok!

Nekünk fiú lesz. Ma voltam 4D uh-n, és teljesen lent van már a feje. Bár 3 hete a nőgyógyászom is azt mondta, hogy innen már nehéz lenne megfordulnia, úgyhogy a fekvése tökéletes.


Egyébként nem panaszkodhatok, mert nagyon rendes baba. Éjjel soha nem ébreszt fel. 6-fél7 előtt nem kezd el mozogni. És nem rúg nagyokat, csak akkor, ha valami nem tetszik neki. (Pl. a hangos zenét nem szereti.)

Viszonylag jól is alszok, általában átalszom az éjszakákat.


Viszont pár napja elkezdett dagadni a lábfejem. Ez kicsit kellemetlen, de azért ki lehet bírni.

2011. máj. 26. 23:03
 7/7 A kérdező kommentje:

A bőröndöt még nem csomagoltam össze, de naponta legalább 10szer átgondolom, hogy mit fogok belepakolni.

Egyébként még kell vennem 1 hálóinget, mert otthon én pólóban és boxernaciban alszok...


Ti milyen ruhában hozzátok el a picit majd a kórházból? Én rövid ujjú body-ra gondoltam. Harisnya nem kell, elég a zokni is, ugye? Végülis június végén már eléggé kánikula van, a babakocsiban meg van pokróc.


Annyira rossz, mert cikinek érzem megkérdezni az orvost, vagy nővért ilyen ügyben. De felelőtlen anyának sem akarok tűnni. De túlöltöztetni sem akarom szegényt.

2011. máj. 26. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!