Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Él még a pici? 10 hetes...

Él még a pici? 10 hetes kismama vagyok, de péntek óta vérzek, bár nem görcsölök. Holnap kell mennem a dokihoz. Úgy aggódom!

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 23:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

19 hetes nagyon boldog babavárást! Nagyon örülök a jóhírnek.

Este kell mennem a dokihoz. Továbbra is remény és kétség közt vagyok. Vérzek, de mivel nem görcsölök hátha...

Tavaly 3-szor veszítettem, de akkor még csak 5 hetes voltam és az más volt.

2009. febr. 23. 18:17
 12/22 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokit és azt mondta várjak még két napot.
2009. febr. 23. 21:40
 13/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi van Veled?

Legalább mondott valami megnyugtatót? Azt nem mondta mire várjál?

2009. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Talán, hogy a vérzés elálljon. Ma reggel megszünt a vérzés, de az izgalmak nem, mert nagyon görcsöltem, mostmár jobb.Ma is hívtam, ismét azt mondta, ha nagyon görcsölök, menjek be az ügyeletre, ha elcsitul, akkor holnap vár vizgálatra.
2009. febr. 24. 15:49
 15/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az érdeklődést.
2009. febr. 24. 15:50
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem! Akkor az ismerősömet miért fektették be és kapott egy csomó gyogyszert, meg infuziót? Jó pár kismami volt bent vele. Mindegyik pár hetes terhes volt. Mi alapján döntik el kit fektetnek be és kit nem????
2009. febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi lett az eredmény? Remélem, jó hír!

Írd meg! Szorítok!

2009. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az érdeklődést. Ma jöttem a korházboól. 3 napja este vér és görcs nélkül a vécepapiron volt a legalább 7 cm-es magzat.

Próbáltam hívni este is reggel is a dokit, nem vette fel, aztán sms-ben megkérdeztem mit csináljak. Erre se jött válasz.

Délután bementem az Uzsokiba, mert ide tartozunk. Tegnap délben kitisztítottak. már egész jól vagyok.

A Kósa Zsolt dr.-hoz senkit se fogok küldeni. Akármilyen tudása is van, mint doktor mégis megbukott. Viszont az uzsoki gárdája nagyon rendes volt.

Az kellett volna, hogy már a vérzéskor bemenjek. :(

Nem bíztos, hogy megmaradt volna, de legalább tettem volna valamit érte.

2 Hónap múlva próbálkozhatunk megint. Reménykedek.

2009. febr. 27. 10:48
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém!! Ne csüggedj! Biztosan összejön. Én vagyok aki tavaly elvetélt. Írtam, hogy nem értem mi alapján döntik el, hogy kit fektetnek be a kórházba. Engem ez felháborít.
2009. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, szegény, annyira sajnálom!! Hihetetlen, hogy sok orvos mennyire félvállról veszi a terhességet!

Próbáld magad túltenni rajta, és újúlt erővel a következők elé nézni. LEgközelebb már sikerül, így kell hozzáállni. És persze másik orvos felügyelete alatt!

Fel a fejjel, gyógyulj és minden jót! (ut. előtti)

2009. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!