Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Él még a pici? 10 hetes...

Él még a pici? 10 hetes kismama vagyok, de péntek óta vérzek, bár nem görcsölök. Holnap kell mennem a dokihoz. Úgy aggódom!

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 23:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom ami Veled történt. Nekem egy hónapja volt misseg abom. Együtt érzek veled!

Neked akkor magától kilökődött? Megkérdezhetem mit láttál?

Miről ismerted fel? Mert én is azt hittem anno, azt látom de nekem nem az volt.

2009. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Szia mindazoknak akik együttérzésetekről bíztosítotok.

Próbálom feldolgozni és előrenézni.

AZ bánt, hogy a dokim meg se próbálta megmenteni, talán azt hitte, hogy nem egészséges.

Két fotóm is van: 8 hetesen CRL 6 mmm és 9 hetesen CRL 7,4 mm, ami ugye nagyon kicsi.

Ehhez képest amikor elvetéltem 10 hetesen normális 10 hetesnek megfeleő méretű volt a magazat, normális fejlettségű, két doki is így látta...

A vécen voltam, azt hittem vérrög lökődik ki, de a papiron a kismagzat volt. Pont úgy nézett ki, mint az internetes fotókon. Elküldték szövettanra, de mondta a doki, hogy csak azt tudják megállapítani, hogy valóban a magzat volt. Az eredményre 2 hetet várni kell.

A házasélettel min. 2 hetet, tornával egy hónapot, és a babavállalással legalább 2-3 menzeszt.

Addig megpróbálok, lelkileg és testileg is felépülni és felkészülni.

Hálás vagyok a válaszoloknak. Köszönöm.

2009. márc. 2. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!