Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Egyik percről a másikra...

SOS! Egyik percről a másikra annyira elkezdett a hasam alja és a hüvely szúrni, hogy nem tudok menni. Mitől van ez? 34 km

Figyelt kérdés
Idáig ez nem volt. De most nagyon hirtelen kezdődött és szó szerint menni sem tudok. Lehet, hogy csak befordult a fejecskéje, mert a hasam is leszállt, vagy valami fertőzés jele lehet? Segítene akinek volt ilyen?
2011. márc. 20. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nyílalt, nem szúrt, hetekig, majd a 37. héten megszületett a kislányom 4250gr-al. Menni én is nehezen mentem, olyan volt, mint egy nagy labda lett volna a lábam között, észre sem vettem, hogy 2 ujjnyira kitágultam.
2011. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen komoly panaszaid esetleg jelenthetnek fenyegető koraszülét,kinyíló méhszájat,orvoshoz azonnal!
2011. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!