Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy abortusz?

Terhesség vagy abortusz?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok.Édes anyám 35 éves nem rég kiderült hogy terhes.Évek óta erre vágyott és most hogy sikerült nem szeretné megtartani a babát,és erről nem szándékozik apunak szólni.Arra hivatkozik hogy elég lesz neki még öcsémet(16éves) és fizetni a főiskolát-természetesen nem várom el hogy ő fizesse felnőtt vagyok megoldom.De nem bírom elviselni a nyomást hogy csak én tudok a babáról-(akit mellesleg nagyon szeretnék).Tudom támogatnom kéne bármit tesz de nem megy.Nem szeretném hogy abortuszra menjen.Szerintetek beszéljek apuval?
2011. márc. 20. 23:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok feltételezésekbe bocsátkozni,nem tudom hogy milyen anyukád meg apukád kapcsolata,de szerinted nincs a háttérbe valakije anyukádnak és talán nem apukádtól van a baba?Előre is elnézést kérek,nem akarok senkit megbántani,csak tényleg furcsa hogy ennyire nem akarja ezt a terhességet,ha eddig ez volt a vágya.De persze ha tényleg jó a házasságuk,akkor talán anyukád csak bepánikolt.Viszont nagyon furcsa hogy apukádnak még csak el se akarja mondani.
2011. márc. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért az anyukát nem kellene annyira leírni. Valószínűleg nem csupán az az indoka, hogy hoppá mégsem szeretnék babázni. Próbálj meg még beszélni vele, esetleg ideültetni őt és a terhesség, babák témában olvasni vele. Biztosítsd arról, hogy segítesz neki. Nekem is két gyerkőcöm van egy 9 éves fiú, és egy 1 éves kislány, de most én sem mernék bevállalni még egy tesót. Nehéz az élet, sok a kiadás, biztosan ez rémisztette el. Sokkal többet érsz el szépen, mintha most mindenkit az anyukádra szabadítanál. Az apukádnak neki kell elmondania!!
2011. márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nehéz lehet neked most.

Én nem is tudom hirtelen,mit tennék ebben a helyzetben,szólnék-e vagy sem.

Próbálj anyuddal beszélni,hogy ő mondja el apukádnak,és közösen döntsenek a baba sorsáról.

2011. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is felmerűlt, hogy esetleg nem apudé a baba.... ne haragudj meg ezért! Egyébként szerintem joga van tudni az apának is a babáról, hisz az övé is, nem értem a nők miért érzik úgy, hogy joguk van egyedül dönteni... ( én is nő vagyok)
2011. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne hogy anyunak nincs szeretője.Boldog házasságban élnek.Konfliktus sem igen adódik kettejük között.Lassan kezdek beletörődni hogy ez lesz és bármit tehetek nem fog változtatni döntésén.:/

Köszönöm a sok választ.

2011. márc. 22. 10:59
 16/20 anonim ***** válasza:
A boldog házassághoz hozzátartozik a bizalom is, ha valaki tényleg szereti a férjét,az nem titkol el ilyesmit előle.
2011. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
3-dik valaszolo vagyok es 20:36-nak teljesen igazat adok. Szerintem is van vmi a hatterben, amirol te nem tudsz, kulonben nem titkolna. Hol van itt a bizalom?
2011. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Írtam privátba. Légyszi mindenképp írj, hogy végül mi lett.:) Gondolok Rátok.:)
2011. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mellesleg nekem is furcsa, hogy Apukádnak miért nem mondja el, de ezt Neked kell tudnod kezelni, átlátni, te élsz a saját családodban. Ha Te megbízol Édesanyádban, akkor elhiheted Neki, hogy az a baba teljesen a Testvéred. De ha NEADJISTEN "csak" féltestvéred lenne, amiben biztos vagy, hogy nem így van, még akkor sem lehet az a megoldás, hogy el kell pusztítani.
2011. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Védekezni kell és nem lesz abortusz!
2011. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!