Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki ismeri ezt a fajta "babonát"?

Ki ismeri ezt a fajta "babonát"?

Figyelt kérdés

Tegnap hallottam. Akinek a babája jobb oldalon mozdul meg, és ott mozog többet, akkor kislány, de ha a bal oldalon mozdul meg, és mozog többet akkor kisfiú.


Mi a héten megyünk uh-ra. Inga szerint (többször) kislányt mutatott, a jónás naptár kisfiút. Hát kiváncsi vagyok.

18+1 hetes vagyok.


2011. márc. 21. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb oldalon mozdult meg és kisfiú lett, jónás naptár szerint pedig kislány.

Jelzem, fiam lett.

2011. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kislányom jobb oldalon helyezkedett el és végig ott rugdosott, most kisfiút várok és Ő is a jobb oldalon van és ott mocorog. Vond le a következtetést :)

Remélem holnap kiderül az igazság :)

További szép terhességet!

2011. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Majd írd meg ha van kedved :)
2011. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Inga fiút mutatott, először bal oldalon éreztem a bugyborékolást, a kis rúgásokat is bal oldalon éreztem, és amikor már intenzíven "püfölt" akkor is bal oldalon.A végén úgy feküdt, hogy a baloldalamon dudorodott a hasam ezerrel.

Na elég a sok baloldalból, kisfiam lett!

De lehet, hogy csak VÉLETLEN egybeesés!Passz.

2011. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét fiam jobb oldalon mozgott és a babonát is fordítva ismerem.

Különben nem mindegy?? Jó egészséget Nektek!!

2011. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szia! fiam lesz, és szinte csak a jobb oldalon van mostanában. 35 hetes kismama
2011. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szia

nem ismerem a babonát, sőt csak egyet ismerek

de van egy fiam és egy lányom - mindketten a jobb oldalamat preferálták!

2011. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én írtam ki hasonló kérdést,de én is fordítva ismerem a babonát.Nálam és a környezetemben egy embert kivéve igazolódott, hogy ,ha bal oldalt mozdul először akkor lány, ha középen, vagy jobb oldalt, akkor fiú.Egyébként amikor kiírtam a kérdést felénél bejött, másik felénél nem-mint mindegyik hiedelem.
2011. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi, megirom hogy nekem mi lesz :)
2011. márc. 21. 20:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem kozeptajt mozdult meg eloszor... aggodnom kene? :D Holnap megyunk 4d-re, ha kiderul, megirom :)
2011. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!