Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki ismeri ezt a fajta "babonát"?

Ki ismeri ezt a fajta "babonát"?

Figyelt kérdés

Tegnap hallottam. Akinek a babája jobb oldalon mozdul meg, és ott mozog többet, akkor kislány, de ha a bal oldalon mozdul meg, és mozog többet akkor kisfiú.


Mi a héten megyünk uh-ra. Inga szerint (többször) kislányt mutatott, a jónás naptár kisfiút. Hát kiváncsi vagyok.

18+1 hetes vagyok.


2011. márc. 21. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szia!én is hallottam erről a babonáról.nekem a babám először jobb oldalt mozdult meg 16 hetes terhesen,de mostmár mind a 2 oldalamon érzem.szerintem ez a babona nem igaz!nekem kisfiam lesz.24 hetes kismama
2011. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem jpbb oldalt mozdult meg, a kínai naptár és a jónás naptár szerint lány, valójában fiam lesz
2011. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azért érdekes egy babona :) Szerintem sincs mit adni ezekre. :)
2011. márc. 23. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!