Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes várandós vagyok,1...

20 hetes várandós vagyok,1 hete nagyon élesen fáj a bordáim alatt és a gyomorszájamnál. Szinte folyamatosan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan ugyanazt érzem e mint Te, de nekem is nagyon szúr a bordám alatt de csak a jobb oldalon.Minden este fáj napközben nem érzem.Este mikor lefekszem akkor enyhül és egy idő után elmúlik.Első terhességemnél is volt ilyen de csak a vége felé.Most 13 hetes vagyok és már most fáj.Minden este, mintha kést szúrnának a bordám alá.Megyek dokihoz jövőhéten megkérdem mi lehet ez.

Ha lefekszel neked nem jobb?egész nap fáj vagy csak esténként?

2009. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a válaszod! nekem is enyhébb, ha lefekszem aludni, de egyébként egész nap fáj, szúr, és szinte állandóan maszírozgatom, ülve, állva, és már elég fárasztó...én is megyek dokihoz a jövőhéten, de eddig bármi problémám volt, az volt a válasz, hogy típus függő..kinél van, kinél nincs, kinek fáj kinek nem...ésatöbbi
2009. febr. 23. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 27 hetes vagyok és már egy pár hete nekem is nagyon szúr:(! Mondjuk nekem általában akkor ha ülök és én sajni 10 percnél tovább nemtudok ülni én mondtam a nögyógyászomnak meg a védönönek és ők azt mondták hogy a szerveinket ide-oda tudja tologatni a baba hogy csinálja magának a helyet de a fix csontjainkat sajnos nem és ahogy tágulunk ezért fáj nagyon!

Nekem azt mondta a védönö hogy ez csak rosszabb lesz:(!

Nekem is csak a jobb oldali bordám fáj!

Nekem néha jobb néha nem! Kiváncsi vagyok nektek mit mondd majd a dokitok!

Boldog babavárást!

2009. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!