Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Afp-ből lehet úgy mond...

Az Afp-ből lehet úgy mond következtetni a baba nemére?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél 37,8 volt az eredmény és ő kislány lett.Most 50,1.Az hogy magasabb akkor talán fiúcska lesz vagy ezek az eredmények teljesen függetlenek ezektől?
2011. márc. 22. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nem a bpd re gondolsz?
2011. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem. ha lehetne, akkor maga a nőgyógyász mondaná. ezek orvosilag nem megalapozott tények. az átlag, hozzá nem értő em,berek kreállják maguknak, aztán valami népi babonaként el kezd terjedni. ismerünk ilyeneket még.
2011. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak valahol ilyesmit hallottam.
2011. márc. 22. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
persze mert most már "modern" legendák is keringenek a baba nemének megállapítására, amióta a legtöbb helyen a leleteket kézhez kapjuk. hallottam már azt az afpt, meg, hogy a tarkóredőből következtetnek, ez a bpd nekem új, de abban több valóságalapot látok. (hiszen eleve a férfiak nagyobbak, mint a nők, tehát a fejük is, tehát ez már lehet, hogy magzati korban is így van. de az eltérés annyira minimális lehet és csak az átlagban mutatkozik meg, hogy erre se nagyon lehet alapozni)
2011. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez tök érdekes, mert a védőnőm semmi ilyesmiben nem hisz, és minden babonát elutasít, de amikor nézte az AFP eredményemet, megkérdezte, hogy kislány van-e pocimban. Mondom, hogy úgy néz, ki hogy igen és kérdeztem, hogy honnan gondolja. Azt mondta, hogyha alacsony, akkor esélyesebb a kislány.

Nekünk van már egy kisfiúnk, akkor valóban magasabb volt az AFP érték.

De amúgy nem hiszek benne, hogy lenne hozzá köze, csak mivel kérdezted, ezért gondoltam leírom ;-)

2011. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon alacsony lett, és végül kislányom született.

Én is hallottam már sokaktól ezt a "hiedelmet".

De hát ez is olyan, hogy vagy bejön vagy nem.

De nekem is így volt, a dokim mondta is, hogy ha ennyire alacsony, akkor inkább lány neveken gondolkozzak. :)

Persze mosolygott hozzá, és ő inkább az ultrahangra alapozott, de végül nálam bejött neki.

2011. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nálunk mindkét baba kisfiú(2.5éves és 26hetes pocaklakó),az első kisfiamnál pont határértéknél volt az AFP,a másodiknál meg jóval magasabb lett:-)Erre ne adjál,ez nem mérvadó!Barátnőmnek 2kislánya van és náluk is magasabb értékek jöttek ki.

Üdv

2011. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!