Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondják az "öregek", hogy...

Azt mondják az "öregek", hogy a kivánóságból lehet következtetni a baba nemére! Ti mit kívántok, és mi a babátok neme?

Figyelt kérdés
Én a sósért vagyok oda! De egyébként édesszájú vagyok!
2010. jún. 29. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Édesség-édességgel, na meg a gyümölcsök, én így vagyok az elejétől kezdve: kislányunk lesz:)
2010. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A terhesség első felében a sósat kívántam, a terhesség második felében (vagyis most) az édeset...

Amúgy kislányom lesz, legalábbis az orvos ezt mondta. :)

25 hetes kismama

2010. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

az elején csipszet sós mogyival : lány

most igazán egyik se .... még nem tudjuk.

2010. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem akartam tudni, mi a neme, meglepetés lesz :)

Egyébként édességet ennék egész nap, de mindig így voltam vele, nem csak mióta terhes vagyok.

2010. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sok édesség és gyümi. Fiam lett.
2010. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csípős gyros,és nyers paradicsom fagyi:fiú lett! most görögdinnye ,gyümik ,paradicsom ,sóska ,de még nem tudjuk a nemét! 20 h.kismama
2010. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egész nap édeset ennék és kisfiam lesz :) szerintem nincs általánosan elfogadott rendszer a dologban, nekem mindig azt mondták, hogy a lányos anyukák esznek sütit végig.... nekem mégis kisfiam lesz. 31 hetes kismami
2010. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Savanyú ételek minden mennyiségben! Citrom nyersen, nyalogatom az ecetet, vedelem a citromlevet, mindenféle savanykás leves, paradicsom, sáska, éretlen gyümölcsök (de nem viszem túlzásba)natúr joghurt, ribizli, meggy stb.

De nagyon szeretem még a májpástétomot is. Ha tehetném csak ezeken élnék :)

Amúgy 16 hetes vagyok. A nemét még nem tudom, de olyan érzésem van, hogy kisfiam lesz.

Kellemes babavárást kívánok Nektek, és minden jót!

2010. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elsőnél sósságok és savanyúságok: lány.

Most csak sósságok: megint lány (pocakban van).

Alapból viszont kifejezetten édesszájú vagyok.

2010. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Édesszájú vagyok, de a sósat kívántam, húsokat is nagyon szeretem, terhesség alatt a szagától is rosszul voltam. Lányom lett.

Most megint a sősat kívánom, a hús most se nagyon csúszik le. Még nem tudjuk mi lesz a második baba.

2010. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!