Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt e valakinek vizelet...

Volt e valakinek vizelet fertozese terhesseg alatt? Es milyen gyogyszert ajanlottak, lett e valami baj a kis baboval mert en nagyon aggodom? !

Figyelt kérdés
18 heteske vagyok es kiderult hogy vizelet fertozesem van a haziorvosom Unasin gyogyszert ajanlott a nogyogyaszom Augmentint es apatikusom meg azt mondta hogy megis csak jo lenne egy noveny kivonatu gyogykezelessel keverni valamlyik gyogyszert hogy ne artson a babanak!! Meg vagyok ilyedve egy picit kerem akinek meg volt ilyen tapasztalata irjon! Koszonom!!
2009. febr. 24. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer szedtem Augmentint a terhességem alatt. Semmi baja a babámnak. Penicillin származék nem árt a magzatnak. A nőgyógyászodra hallgass! A patikuson meg lehet rajtamaradt egy nagy készlet gyógynövény és el akarja adni. (gyógyszeriparban dolgoztam)
2009. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is volt fertözésem,mivel a belgyógyász elemezte pont az eredményem,ö irt fel gyógyszert (amoxicillin). Én is aggódtam,mert ugye mindenki azt mondja hogy nem szabad gyógyszert szedni,dehát ö az orvos,csak tudja...
2009. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a patikusra, csak a dokidra. Héha a patikusok is olyanok mint a védőnők, időnként fontoskodnak.
2009. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Fontos, hogy kikezeld a fertozest! En is sajnos allandoan ezzel kuszkodom, en is augmentint szedtem terhesseg alatt es szoptatas alatt is. Nyugodtan szedheto ez, ugyanis babaknak is ez adhato.
2009. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a hasznos valaszokat! Boldog babavarast mindenkinek :)
2009. febr. 24. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb 10. héten volt bakteriális fertőzés a vizeletemben, nekem azt tanácsolta a doki, meg a védőnő, hogy pár napig igyak sok teát meg vizet, hátha kimossa, ittam még hozzá napi 1 bögre cickafarkfű teát, és 3 nap alatt rendbejöttem. De lehet, ha olyan súlyos jobb a gyógyszer.

2009. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!