Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő alatt és milyen...

Mennyi idő alatt és milyen gyakoriságú együttlétekkel sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés

Valamint még azt is tegyétek hozzá légyszi, hogy bevetettek-e valamilyen trükköt a siker érdekében: pl. gyertyaállás, együttlét utána nem keltetek fel egyből

És szerintetek melyik póz a legelőnyösebb, hogy teherbeessen egy nő?

Egy kis statisztika. :)


2011. márc. 24. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Az első ciklusban teherbe estem.

2. Kb. heti egyszer. (A párom munka miatt szinte soha nem volt itthon.)

3. Nem volt semmifajta trükk.


A pózokról fogalmam sincs.

2011. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi 9 hónapig próbálkoztunk, hetente kb. 2-3 alkalommal voltunk együtt. A peteérést sose figyeltem, mert annyira azért nem akartam rágörcsölni a babaprojektre.

Hogy milyen póz a legjobb? Azt mondják a "nagykönyvek", hogy teherbeesés szempontjából a "misszionárus" póz a tuti, és az aktus végén pedig érdemes felpocolni a lábakat és nem szabad rögtön kikelni az ágyból!

Fogalmam sincs, hogy nálunk melyik póz válhatott be, mert sok félét kipróbálunk ;-)

Második babánkat most várjuk, őt nagyon gyorsan sikerült "összehozni", mert 4,5 éve óvszert használtunk, egyetlenegyszer nem volt és most várjuk a kistesót :-)

2011. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a harmadik hónap zárult sikerrel. Két negatív teszt után a harmadik pozitív lett. Az ellentétes munkabeosztás miatt hetente egyszer voltunk együtt. Sőt a peteérésem előtt több mint egy hétig nem tudtunk összebújni, mivel állandó éjszakás voltam. Mégis az volt a sikeres együttlét. Taktikákról annyit, hogy hőt nem vezettem, de a pé-t mindig figyeltük, együttlét után sose keltem fel 300 percnél hamarabb, vagy egyáltalán nem reggelig. Egyszer múlattam az időt 30 percig égbe meredő lábakkal, amin jót szórakoztunk, és az az együttlét hozta meg a sikert is. A pózban nem vagyok teljesen biztos, mert egy együttlét alkalmával kb. 3-szor váltunk pozíciót, de azt hiszem akkor én voltam a végén felül.
2011. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*A 300 percet javítanám 30-ra. :) Az volt a minimum, a maximum pedig 8 óra.
2011. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az esélyes napokon meg előtte és utána egy kicsivel, legalább minden másnap ajánlott. Peteérés előtt 2 nappal több rá az esély, mint peteséréskor, ezt is olvastam.

Én maradtam utána fekve kb 20 percig, esetleg feltartott lábakkal. A hagyományos póz, fenék alá kispánával, vagy a kutyapóz lehet a legalkalmasabb. Nekem az 1. baba 2-ra, a 2. elsőre bejött így.

2011. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 hónapja voltunk együtt. összejöt a baba, minden nap együtt voltunk úgy, azóta is együtt vagyunk, házasságba, csodás 9hós fiúcskával :)
2011. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első ciklusban második együttlétkor (két egymást követő nap) összejött a baba. :) Napra pontosan meg tudom mondani. Kislányt szerettünk volna, ezért később a pe miatt nem voltunk együtt. Aztán annyi minden közbejött, hogy vége is volt a ciklusnak és pozitívot teszteltem :)


Misszionárius és utána 20 percig alám volt polcolva rendesen mindkét nap :) Állítólag ez jó a kislányhoz, mi meg ugye mindent bevetettünk :D


Eredmény. Kislány

2011. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első baba az első hónapban sikerült,kb heti 2alkalommal voltunk együtt!

Második baba második hónapban sikerült,kb heti 2-3szor voltunk együtt!

Harmadik baba az első együttlétből sikerült!

2011. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

18 hónap próbálkozás. Ebben mindent kipróbáltunk. Sűrűn-ritkán, gyertyába -gyertya nélkül, ovuteszttel nélküle stb.... Aztán kiderült kevés a katona lombik kell majd, nekem semmi peteérés mensi csak gyógyszerrel,úgy összeroppantunk, hogy hsg után voltunk együtt másnap, és rá 4 napra. Az a hónap abból állt. Semmi gyertya semmi trükk, és a mai napig is lelki ismeret furdalásom van, mert eszembe jutott közbe, hogy úgysincs értelme, azon kívül, hogy szeretjük egymás, és azért élvezi az ember ;-)

És láss csodát a hsg utáni 4nap bejött. Hatalmas meglepetés volt. Kisfiút hordok a szívem alatt pont ma vagyok 20 hetes. Azóta meg azért van lelki ismeret furdalásom, mert olyan nyugalom fogott el mikor megtudtam a férjemnél van nagyobb gond, hogy rögtön lett spontán peteérésem..... Ez azért elgondolkodtató.

2011. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi 4 honapig probalkoztunk mig vegul sikerult .nalunk peteereskor jott ossze .az nap egyutt voltunk a parommal majd orgazmus utan feltettem a labaimat a falra es fel dagasztottam a hatsomat parnaval vagyis magam ala turtem hogy magasabb pozicioba legyek.es sikerult.sok sikerult.19 heteske
2011. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!