Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok és 4...

23 hetes terhes vagyok és 4 hete borzasztóan kivánom az édességet. Napi 2 db csokit szoktam megenni kicsi sport szamba nagyságuak és néha néha 1-1 szem konyakosmegxet. Ártok ezzel a babámnak? Nem vagyok tulsulyos és eddig a cukrom is rendben volt.

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
en is igy vagyok az edesseggel egy ideje...de en egy kicsit többet eszem mint te.meg a fagyi...azert en probälok mellette sok gyümit is enni.eddig minden eredmenyem ok volt,csak a 7kg hizäs...hät igen...24hetes pocis
2009. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs sem súly, sem cukor problémád, akkor ennyi nem hiszem, hogy komoly veszélyt jelentene. (a konyak meggy alkohol tartalma is bőven elmegy)
2009. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi megkivánom és utánna tök lelkiismeret furdalásom van!8 kilot hoztam eddig a majdnem 6 hónap alatt és gyümit is napi 1 almát narancsot szoktam enni!Csak attol félek nehogy a babám cukros legyen e miatt!Köszi nektek!
2009. febr. 24. 16:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,én minden reggel 1szamba csokival kezdek,ez a kedvencem.Napközbe pedig amit megkívánok,sósat,édeset ami jön.Igaz,hogy 10kilónál járok 24hetesen,most megyek a terheléses vérvételre remélem nem lesz semmi gond.Szerintem ennyit te is megengedhetsz magadnak.Jó babavárást neked!
2009. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Most vagyok 22 hetes es a terhesseg elso feleben ra sem bitram nezni az edessegre.Most egy par hete vizont szinte mindennap megeszek egy Mars csokit(erre kattantunk ra baboval).A konyakmeggyes bonbon volt mindig a kedvencem es hat most se tudok neki allni,hetente egyszer 1-2 db en is szoktam,meg neha a gumicukor....Eddig jok lettek az eredemenyek.Amugy sztem nem sok az amit megeszel.En mondjuk naponta megeszek 2 db almat 3 db kiwit.En a dokimat is kerdeztem errol azt mondta h lehet csak ennel ne sokkal tobbet.Mondjuk rajtam meg csak 2,5 kg van.Szerintem meg mindig jobb mintha a colat innank nyaklo nelkul.

Jo babavarast.

2009. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hölgyeim,

a harmincadik hét után óvatosan a csokival! Ugynais szülést megindító hatása van a hagyomány szerint.

Én borzasztóan kívántam a csokit, és mivel a kiírt időhöz képest később szültem, két héten át forró csokit ittam reggelre.

Hozzáteszem nem indult meg a szülés ettől. :) De minden terhesség más.

2009. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elozo!Tenyleg igy van??Ezt meg nem is hallottam.Koszi az infot,akkor ezentul ovatosabb leszek.Bar en meg csak 22 hetes vagyok de jobb elobb elkezdeni.
2009. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam köszi!!
2009. febr. 24. 21:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak olyan babona, nem? Mert akkor jó sok kismamának megindulna hamarabb... Eleve nők vagyunk, terhesek vagyunk, csokiimádók vagyunk (tisztelet a kivételnek...) :D Bár én a csokit magába soha nem szerettem, de a csokis dolgokat imádom. Pl. az ostyásakat, mint a balaton, vagy a túró rudit is imádom.
2009. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22:44-es vagyok, hamarabb elküldtem. Szóval nem hinném, hogy ártanál, és nem hiszem, hogy ettől cukros lennél. Állítólag nem befolyásolja a cukor elfogyasztásának mennyisége. Én a terhesség legelejétől édességzabalós vagyok, kétszer voltam terheléses vércukorvizsgálaton, mind a kétszer teljesen jó volt az eredmény. A sima vércukorvizsgálataim is rendben vannak.
2009. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!