Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok, és két napja...

20 hetes vagyok, és két napja szörnyű derék és lábfájások kínoznak. Lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Ha gyalog kell elindulnom valahová nagyon hamar elfáradok. Tegnap sétáltam egyszer 40, majd 20 percet a vérvételre és a buszon sem volt már ülőhely. Mire hazaértem úgy elfáradtam, hogy deréktól lefelé szinte lebénultam. Aludni is alig tudtam, mert hol itt fájt hol ott. Normális ez?

Soha nem voltam ilyen, amíg mások kínlódtak egy kis séta után, és állandóan nyűgösködtek én vidáman sétáltam volna a dupláját is. A városban nem buszoztam, inkább sétáltam.


2011. márc. 25. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kismamajóga. Egy próbát megér.
2011. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bármi csak használjon, mert ha most ennyitől elfáradok, akkor mi lesz később???
2011. márc. 25. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg itt: [link]
2011. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, mindenkire a 20. hét tájéka körül jön rá a derékfájás.

Ne aggódj, el fog múlni.

Nekem is így volt vagy három hétig.

Volt, hogy elindultam sétálni, és vissza kellett fordulnom 5 perc múlva, annyira fájt.

Aztán elmúlt! Azóta már vagy 10 hete fitt vagyok.

Valószínűleg tágultam.

2011. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!