Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolc környéki kismamák ti...

Miskolc környéki kismamák ti hol fogtok szülni? Jár valaki dr. Szemán Györgyhöz? Vélemények?

Figyelt kérdés

Aki szült már nála hogyan és mikor fogadta meg? Mennyi pénzt adtatok neki? Hogyan viselkedett veletek?

Bocsánat a sok kérdésért, de nagyon fontosak lennének a válaszok! :-))) Előre is köszönöm.


2011. márc. 26. 14:56
 1/5 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én már 9 éve hozzá járok.Szerintem nagyon lelkiismeretes,humoros és nem pénzéhes doki.A kisfiam decemberben volt 3 éves,nála szültem,12 órát volt velem a szülőszobán.Konkrétan nem fogadtam meg,mert már évek óta hozzá jártam,valahogy természetes volt,hogy nála szülök.25.000 ft-ot tudtunk neki adni.Most műtött decemberben,16 hetes kismama voltam akkor,nagyon vigyázott ránk,minden nap bejött,10.000ft-ot adtunk neki.Most 31 hetes kismama vagyok,május 30-ra vagyok kiírva és csak nála szeretnék szülni,mert benne maximálisan megbízom.Egyszer egy életmentő műtétet csinált,2004-ben,a 2 ciszta összetekeredett,a kisfiam is egészséges,a mostani műtét is elég rizikós volt,csak jót tudok mondani róla.Bocsi,hogy hosszú lett,ha érdekel még valami,szívesen segítek:)Üdv.Viki.
2011. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod kedves Viki! Nagyon örülök, hogy írtál. Ha még eszembe jut majd valami írok.

Boldog babavárást!

2011. márc. 27. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért emelted ki a kérdést?

Én is hozzá járok. Osztom Viki véleményét, humoros, jó fej hapsi, az asszisztense is nagyon aranyos.

Nem tudok róla rosszat mondani neked. Nekem még nem volt ilyen orvosom, aki ennyire laza mégis profi volt, én csak ajánlani tudom. Párom is szereti, szívesen bejön velem a vizsgálatokra, ő ki is jelentette az első alkalom után, hogy csak nála szülhetek. Ha nem szól, hogy mennyit kér a szülésért, akkor szerintem 40-60 körül fogunk neki adni.

2011. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat, sokat segítettél. Azért emeltem ki a kérdést, mert azon az egy válaszon kívül nem jött több és gondoltam így többen észreveszik.
2011. ápr. 2. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 2009-ben szültem nála. Nagyon meg voltam vele elégedve, de nem csak a szülés miatt,hanem egyébként is. Tényleg nagyon jó fej, bár a humora azért nem mindenkinek jön be. Szakmailag nagyon profi. Mindig azt nézi,hogy mi a legjobb a nőnek. (na és persze a babának)

Én nem fogadtam meg, hozzá járok már évek óta. Nem is kérdeztem tőle,hogy mennyit kér. 20e-et kapott, nem kevesellte. Szerintem egyáltalán nem pénzéhes.

2011. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!