Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet terhesség alatt...

Hogyan lehet terhesség alatt a hasizmokat erősíteni?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy az izmos has sokkal gyorsabban regenerálódik szülés után, illetve szebben áll vissza az eredeti állapotára.


Enyhén szólva sem nevezhető a hasam izmosnak...


2009. febr. 25. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam, hoyg az izmos has gyorsabban regenerálódik. Viszont nem most kell elkezdeni edzeni. Terhesség alatt azt hallottam, szabad óvatosan mozgni, de a hasizomgyakorlat kimondottan tiltott. Én a helyedben nem kockáztatnék, most a baba egészsége a lényeg, nem most kell lapos izmos hasakat produkálni.
2009. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt sztem sehogy, én legalábbis nem mertem ilyen jellgű gyakorlatokat végezni. Mondjuk kismama tornán voltak sima felüléses gyakorlatok, csak fekszel a földön és egy picit hasizomból emelgeted a felsőtestedet. Szóval amit hallottál, az szerintem a terhesség előtt megersősödött hasizmokról szól :)
2009. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, én is ettől tartok. Gondoltam, hogy ilyen válaszokat kapok, csak gondoltam, hátha csak én gondolom rosszul.
2009. febr. 25. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A hasizmot tényleg ne most kezd el.Ha mindenképpen moszogni akarsz, akkor járj el úszni, vagy a biciglizés még megengedett.A hasad, meg a szülés után hat héttel elkezdheted erősíteni,de csak óvatosan, és lassan.Egyébként meg a hasleszorító övet ajánlják sokan.Készíts be egy olyat. És nyugi! A szülés után nem ez lesz a legfontosabb! :) Hanem hogy a babád eészséges és jól van! Minden más elfog mellette törpülni.
2009. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Elkezdtem én már terhesség előtt, csak nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan sikerül teherbe esnem :) Igazából arra voltam pontosan kiváncsi, hogy folytathatom-e, illetve hogy van-e valami kímélőbb módszer, amit alkalmazhatok terhesség alatt is.

Természetes, hogy a pici mindenek előtt...

2009. febr. 25. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!