Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességed milyen...

Második terhességed milyen jelekkel, tünetekkel járt? Első hetekben volt görcsölés?

Figyelt kérdés
Pár hete nem védekeztünk, menzesz után volt közvetlenül. Egy hete görcsölget a hasam. Olyan érzés, mint mielőtt megjönne. Lehet baba?
2011. márc. 27. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a második terhességem teljesen más mint az első, most semmi tünetem nincs, az első pár hétben fájdogált a pocim, meg szurkált, ennyi. Az elsőnél nagyon rosszul voltam, hánytam, állandóan éhes voltam.
2011. márc. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet az.Nekem is a 2. és kb 10 napig görcsöltem és majd megjött érzésem volt.Aztán a görcsök elviselhetőek lettek majd megszűnt.
2011. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az elsőt észre sem vettem.6+4 hetesen mentem dokihoz hogy már 2 hete késik a menzim és van egy pozitív tesztem,de tünetmentes voltam:)(nem tervezett baba)

Most is 6 hetes vagyok és 2 hete már iszonyat hányingerem van,fájnak a melleim,leszakad a derekam.

Az első pici hányinger jelentkezésénél tudtam,hogy biztos terhes vagyok.2x csináltam tesztet pozitív mindkettő,jövő 7re van időpontom dokihoz!

2011. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem sokkal erősebb görcseim voltak mint az elsőnél, és a hányinger is korábban jött
2011. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
11:53-asnak gratulálok, és jó egészséget kívánok nektek a jövőben (is)!
2011. ápr. 1. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!