Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor ment el a fogászatra?...

Ki mikor ment el a fogászatra? Egyáltalán kötelezöen küldtek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 14:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jobban félek töle mint a szüléstöl!! :-D
2009. febr. 25. 14:56
 2/13 anonim ***** válasza:

engem nem küldtek. én is jobban félek a fogdokitól, mint a szüléstől, úgyhogy örülök is, hogy ez kimaradt.

üdv, 37 hetes

2009. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nem voltam!6 hetes kislány anyukája
2009. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem küldtekm azóta is hurcolom a beutalót, de még nem vettem rá magam :-(( Én rá fogok kérdezni a védőnőtől, hogy valóban muszáj-e ezt... Mármint tudom, hogy az én érdekem lenne, most 21 hetes vagyok, eddig semmi bajom. Megpróbálok pozitívan hozzáállni, hogy ezután sem fog megfájdulni a fogam. Parodontax fogkrémet használok, és sok-sok tejterméket eszem, részemről ennyi.
2009. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is be voltam tojva engem is küldtek végül 30 hetesen rábeszélt a párom,nagyon sok rossz fogam van .Ugy metem be hogy most csak nézze meg majd szülés után vissza jövök.Pecsételt aztán eljöttem! menj nyugodtan ugy se csinál semmit ha nem akarod!
2009. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Elméletileg kötelező minden kismamának a háziorvosától egy igazolás, a fogorvostól, kell egy EKG. Nálunk addig ki sem állítja a védőnő a kiskönyvet, míg be nem mutatjuk ezeket az igazolásokat.

2009. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem megkínoztak még a terhességem előtt. Elég volt. Még senki nem mondta, hogy mennem kellene. Nem is fogok, ha nem muszáj!!! :)

26 hetes kismami

2009. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

engem nem küldtek, nem mentem

pedig elvileg a védőnőnek el kellett volna küldenie, a kiskönyvben ott is van a rubrika, hogy megvolt-e a vizsgálat

2009. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én voltam már 2-szer is, ráadásul mennem kell még 1-2szer minimum. Nekem megnézte a fogaimat, aztán kaptam egy másik időpontot, hogy leszedi a fogköveimet. Nekem csak szurival nyúlhat a számba, ezért volt először bal oldalon, majd másodjára jobb oldalon. Azt mondta van 1 lukas fogam is, de arra még majd visszatérhetünk ha megszültem, vagy ha fájni fog...

Én kibírtam, azt mondta a szülés szerinte jobban fog fájni...(remélem annyira nem, mert én ettől is majd be csinálok)

16 hetes kismama

2009. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! én 13.hetesen! De semmi értelme nem volt! A fogdoki is bunkó volt! Röntgenezni kéne a fogam így nem nyúlnak hozzá! De én is amúgy a fogászatot utálom a legjobban:(! Pff.15+4
2009. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!