Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó lehetett? (bövebben...

Nyákdugó lehetett? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Az előbb elmentem pisilni és a wc papir kicsit olyan véres volt de inkább barnád mint mensi utolsó napjaiban!Azóta egyszer voltam de semmi lehet hogy elkezdett távozni a nyákdugó?
2011. márc. 28. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen...nekem január 15.én volt ilyen....16.án éjfél előtt kezdtem vajúdni..17.-e reggelre a karomban volt a kislányom :))


Könnyű szülést!! :)

Majd írj hogy mi volt :)

2011. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de azt olvastam hogy a nyákdugó kocsonyás ez nem volt az!Vagy az lehet hogy kiesett a wc-be csak nem vettem volna észre??
2011. márc. 28. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem konkrétan szintén nem jött kocsonyás átlátszó dolog csak ilyen barnás cucc....

én észre sem vettem mikor távozott a nyákdugó(szerintem szülés közben valamikor)


de szerintem ez mindenképp azt jelzi hogy 1-2 nap és baba lesz:)


első voltam...

2011. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát jóslók is vannak meg iszom a málnalevél teát is mindenképp irok ha meglesz a pici :)
2011. márc. 28. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem reggel 9-kor távozott-alig várom a fájásokat-eddig semmi-jaj, pedig már úgy mennék.Minden jót neked!
2011. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm szépen!Már én is nagyon várom hogy meglegyen :)
2011. márc. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!