Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy a baba mozgását...

Lehet, hogy a baba mozgását érzem 14 hetesen?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok, első baba. Ma reggel érdekes érzések vannak a hasamban, ott lent, ahol a baba elhelyezkedik. Néha itt-ott előjön. Bizsereg és mintha beleszúrna, de nem fájdalmasan. Mindenhol azt olvasom, hogy 20.hét környékén érezték a kismamák a baba mozgását (főleg első gyermeknél), ráadásul nagyon vékony sem vagyok, ami miatt pedig még inkább kitolódhat. Szerintetek lehet, hogy azt érzem?
2011. márc. 30. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen is meg nem is.Tényleg nagyon ritka..2 gyerekem van most várom a 3.-at és bár pár napja érzek valamit de ha a babát érzed még nem lesz folytonos ..Még nem olyan erős.Max egyszer kétszer elkapsz valamit de azt is inkább fekve vagy ülve..15hkm
2011. márc. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ebéd után feküdj nyugodtan és csendben az egyik oldaladra és figyelj. Úgy lehet a legkönnyebben érezni. Ha te éhesen és járás közben érezted ezeket ilyen korán első babánál, akkor nem a baba volt.
2011. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint, számít a súly is azaz az alkat, de a lepény is, hogy hol tapad. A kisfiammal 17.héten éreztem először mocorgást, most a kislányommal már a 12.héttől. Lepényem a hátsó falon tapad és nem vagyok nádszál. :)
2011. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szia

szerintem a babat erzed:):) en is elso baba es a 14 het korul ereztem ijen bizserges felet de csak amikor fekszem es nagyon oda figyeltem es 18het korul akkor mat igazabol lehet erezni erosseben es nem bizserges fele hanem mint amikor valaki van a pociba:):):) csodalatos erzes!!!:):):) 22+5hkm

2011. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Ülve éreztem, munka közben :) Nem voltam se éhes, se szomjas, pisilnem se kellett éppen. Na, mostmár majd jobban odafigyelek, hátha az volt. Ha nem, akkor sincs semmi, pár hét és biztosan az lesz :)
2011. márc. 30. 10:29
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen ez biztos Ő!!!:))én most vagyok 16 hetes és már 2hete érzem és tuti hogy a pici az..ilyen kaparászó érzés..vagy nem is lehet igazából kifejezni,de első babásként sem lehet összetéveszteni!!

Figyeld meg ha lefekszel és nagyon figyelsz érezni fogod!Amúgy én is ülve éreztem először!Már alig várom hogy intenzívebben érezzem!!

2011. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, kaparászó érzés :) De csak mintha éppen csak érintene.
2011. márc. 30. 13:16
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
fiamat 17 hetesen érezte. Holnap leszek a tesóval 14 hetes. Érzek néha gyanús dolgokat, de bár már van tapasztalatom egy nagyon aktív babáról, mégsem mernék megesküdni, hogy ő az. De már én is nagyon várom, hogy biztosra tudjam, hogy őt érzem.
2011. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nikolett85 ***** válasza:
100%
En is 14 hetesen ereztem eloszor, de mindenki azt mondta lehetetlen! Ahogy multak a napok, hetek megbizonyosodtam rola, hogy ot erzem es ereztem! Mostmar olyanokat rug, hogy valamikor faj :-)! Szerintem siman erezheted!
2011. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnap megint éreztem. :) Asszem ez ő lesz :)))
2011. ápr. 1. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!