Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » őt éreztem? Lehetséges hogy...

őt éreztem? Lehetséges hogy ott rugott? Hol érezhetem ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Most vagyok 15 hetes 3.babám.Már párszor éreztem mintha mozogna de most pár napja csend volt kicsit aggodtam is.3 nappal ezelőtt köldököm alatt egy tenyérrel és balra 3 kis ütést éreztem de nem fogtam fel.Most ugyan ott 1 kis ütés vagy mintha elrugta volna magát..
2011. márc. 30. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne érezhetnéd? Nagyon sokan már 3 hónaposan rendszeresen érzik a babamozgásokat. Örülj a babádnak és minden jót kivánok.
2011. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet:) Én az első babámat akkor éreztem először amikor pont betöltöttem a 16ik hetet! Egy jó nagy rúgással jelezte,hogy itt van!
2011. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem érezheted... :) Főleg, ha vékonyabb testalkatod van (...vékonyabb a hasfal, jobban érezni...) Én 16 hetesen már biztos voltam benne, hogy a pici kalimpál odabent (2. babámat várom) Örömteli babavárást! :) (22 hetes kismama...)
2011. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érezheted persze őt is, mégha esetleg nem is vékonyabb a testalkatod.... Miért ne érezhetné egy kevésbé vékony testalkatú később, mint egy vékony testalkatú?????

Kívülről érezheti hamarabb az aki vékonyabb, szerintem!

2011. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja nem is az a gondd hogy éreztem hanem hogy helyileg hol kéne.:D
2011. márc. 30. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, h hol a lepény. Nekem pl, elöl tapad (előző szülés császár volt, doki szerint a heghez tapadt a lepény), így mondta a doki, hogy vszínűleg oldalt fogom érezni és nem elöl.
2011. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!