Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor először jelentkezett...

Mikor először jelentkezett nálam barnás folyás, rögtön mentem az orvoshoz, azt mondta nincs gond, rá egy hétre megint volt két napot, azóta hálistennek nem, de ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. febr. 8. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Eredeti mensiidőkor előfordul, nekem is volt, de ha azon kívűl is jelentkezik,nem túl jó dolog.Ha nem lesz többet ne aggódj ,biztos csak a mensi miatt, de ha előfordul, inkább menj vissza a dokihoz, én is kaptam rá gyszert,nekem sárgatest hormon elégtelenség miatt volt.Nem írtad hány hetes vagy, de gondolom még az elején.Reméljük tényleg többet nem jelentkezik neked.Főleg ha nincs más tüneted, de ha ismétlődik, tényleg doki.
2008. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
írd be az oldal keresőjébe, hogy barnás folyás, csomó kérdést ki fog dobni!
2008. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a méhszájseb miatt volt. Főképp az együttlétek után jelentkezett, és kb. 3 napig tartott. Aztán lézerrel begyógyították a sebet. Csak javasolni tudom. A kúpoknak, ecsetelőknek, stb. semmi értelmük. Ugyanis egy lúgos környezetben nem fog egy seb csak úgy meggyógyulni. Rá kell segíteni. Persze előfordulhat, hogy nálad csak gombás fertőzés okozza...
2008. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam az állandó barnás folyást a lepény "rossz"helyen lévő tapadása okozta,de szerencsére már azóta nincs rosz helyen a lepény
2008. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!