Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyulladt aranyér terhesen?

Gyulladt aranyér terhesen?

Figyelt kérdés

Az első terhességen középtájon jelentkezett először.

Most 7 hetes vagyok, már egy hete csúnyán be van gyulladva, semmi nem használ. Ráadásul hiába mondtam a dokiknak szteroidos kúpot meg krémet írtak. Most mikor már nyomatékosan kérdeztem, hogy de ugye semmi baj nem lehet, akkor mondták, hogy akkor inkább ne, csak neogranormont. Kábé menni alig tudok. Mit tudok tenni, hogy a gyulladás lemenjen? Kamilla, Sperti, sós lemosás, Mastu annyi mint halottnak a csók.

Most írtak Algopyrint, hogyha nagyon fáj, vegyem be. De úgy tudom, hogy az első három hónapban azt sem lehet, és mondtam is a dokinak, aki szerint vegyem be, ha nagyon fáj.

De nekem egyfolytában nagyon fáj. :-S

Nem nagy, de borzasztó.

Mire számítsak mire nagy lesz a hasam? :-( Így munkába se fogok tudni járni. :-(


2011. ápr. 1. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el sebészhez.
2011. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedd délután rendel, addig kérdezgettem a házidokit, míg a végén vállvonogatva ezt javasolta. Csak nem tudom a sebész hozzányúl e gyulladt állapotban.

:-(

2011. ápr. 1. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
dettó ugyanez a bajom, Aurobint kaptam rá, de hasonlóan halottnak a csók, ha tudok leülök és pihenek kicsit.. de majd szétmegy a s..gem. 17. héten vagyok, és van egy 23 hós kisfiam, amit tudok ülve csinálok... gondolhatod mennyit ülök..??!! Ha tudsz vmi okosat írd meg nekem is, hátha bejön, köszi, addig is pihenj amennyit tudsz
2011. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem fogod elhinni mi használt a sok káros cucc helyett/után.

Asperisan gél, a gyerek kapta a gyulladt aftájára, szájára.Nagyon erős zsályatartalma van, és öt perc múlva már alig fájt, estére már felére lement és most már alig látszik. Ráadásul növényi.Gyulladáscsökkentő.

Nagyon ajánlom! :-)

2011. ápr. 4. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!