Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy ne vetéljek...

Mit tegyek, hogy ne vetéljek el? Van remény?

Figyelt kérdés

6 hetesen elkezdtem vérezni aztán görcsölni is! Orvos megvizsgált, megnézett UH-on és még helyén van a petezsák. Írt fel duphastont, de azt mondta ne várjak csodát. :(

Másfél éve próbálkoztunk! Nem veszthetem el! Mit tegyek? Nagyon vérzek, de nem darabos.


2011. ápr. 2. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szigorú fekvés, ágynyugalom, felpócolt lábakkal, és Gyuri bácsi gyógyteái.www.gyorgytea.hu
2011. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Imádkozz, ha még nem késő!
2011. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Nekem is így volt ennyi idősen, a doki 10 napig mondta, hogy szedjem az utrogestant. Már 10 hetes vagyok és a vérzés elmúlt. pihenj sokat!

2011. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és még nyugodtan szedjél magnerotot az nagyon jo.és szigoru fekvés
2011. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Magne B6-ot szedsz? Az orvos azt mondta nekem hogy 1et reggel kell es 1 et este mivel az tapasztja meg a magzatot és segit hogy ne vetélj el! Ezenkivûl Utrogestan hûvelykupot kellett szednem (naponta 5-ôt). Most màr jol vagyok de az elején én is véreztem.


19hkm

(Imàdkozz)

2011. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
hagyd menni ha menni akar. a baratnom is vegigszenvedte a terhesseget es 5 hetes koratol fekvessel es gyogyszerrel huzta csak ki a vegeig. az a baba volt az eletuk boldogsega amire nagyon reg vartam...DE...most 3 es fel eves es rakos. Genetikai problemak miatt alakult ki a hatgerincen ami elterjedt a mellkasara is es ket het alatt le is benitotta a gyereket...meg van kb 1 honapja es az orvosok mondtak a szuloknek hogy ez a baba azert akart ennyire menni mert baj volt vele es a szervezet osztonosen loki ki az eletkeptelen magzatokat...persze tudom hogy nem konnyu de hidd el nekem nem kell mindenaron az a baba...tudom hogy regota varkatok de ha egyszer sikerult akkor sikerulni fog masodjara is...sok kitartast es jo egeszseget kivanok neked
2011. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni tudom hogy ez ilyenkor szinte lehetetlen de meg kell nyugodnod mert a stressz is árt. Feküdj pihenj és szedd a gyógyszert. Sajnos ennél többet nem tudsz tenni.

Remélem minden rendben lesz.

2011. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat! Szedek magneb6-ot, calcium pezsgőtablettát és a duphasont. Most elküldtem a férjem palástfűteáért, mert azt olvastam, hogy az is segít. És folyamatosan imádkozunk a férjemmel!

Úgy 2 órája már nem görcsölök, és a vérzés is minimális. Remélem, minden rendben lesz.

Kedves 9:30-as Kismama, te mennyire erősen véreztél? Milyen színű és állagú volt, ha szabad megkérdeznem?

2011. ápr. 2. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Folsavat is szedjél, az is gátolja a vetélést és a baba rendellenességeinek kialakulását. Aztán semmi idegeskedés, csak pozitív gondolatok, képzeld el sokszor ahogy ölelgeted, babusgatod a picit. A pozitív gondolatok is sokat segítenek. Meg már nagyon korán a picire is hatással vannak. Én nagyon stresszes és idegbeteg voltam első terhességem idején, el is vetéltem. Kitartást, erőt kívánok és egészséges babŕt.

16 hetes kismama

2011. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm végig vérzett a terhessége alatt. Az orvosa már "feladta", azt mondta, nem tud mit csinálni, ha a baba nem akar megmaradni. De csodák csodájára a baba megmaradt a folyamatos, 9 hónapon át tartó vérzés ellenére is, és egészséges lett. Ráadásul egy év múlva már kistesója is volt!
2011. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!