Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes babás vagyok. orvosnál...

5 hetes babás vagyok. orvosnál még nem voltam de 4 teszt is pozitiv lett. ma este vérezni kezdtem nagyon enyhe görccsel. ez azt jelentheti hogy elvesztettem a babát?

Figyelt kérdés
elöször erős piros volt a vér majd később rozsaszínes lett. légyszi irjatok nagyon megijedtem..elöre is köszi
2008. febr. 9. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.nem akarlak ilyesztegetni,de lehet hogy igen.5 hetesen még nincs szívhang.sajnos nagyon sok nő van aki ilyen korán elveszti a babát.sok nem is tudja hogy terhes.te tudod mert csináltál tesztet.menj el dokihoz amilyen hamar csak tudsz.a kettőtök érdekében.a piros vér és görcs nem jó jel.doki lehet tud segíteni.és nem lesz semmi gond.holnap hétvége nincs rendelés.ha nincs magán dokid,menj ügyeletre.de kérlek ne várj hétfőig.szorítok neked és lélekben melletted vagyok!
2008. febr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szoritok,h minden rendben legyen,de ma azonnal menj orovoshoz.

Az En orvosom ilyen esetben hetvegen is fogad,hivd fel a sajatodat vagy ha nincs tenyleg asz ugyeletre menjel,nehogy vmi baja legyen a babadnak.

Drukkolunk

10 hetes kismama

2008. febr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen még ez a terhességem előtt. Ha elment a baba, akkor vérrögök is jönnek ki, és erős menstruációs fájdalmak vannak (persze ez egyénenként változó). A lényeg, hogy nem csak pici véres folyás. De ez is aggasztó, annak a jele lehet, hogy a magzat mégsem tapadt meg rendesen, illetve nem életképes és a szervezeted kilöki magából.

Ez most nagyon rosszul hangzik, de ez jó is egyben, nekem a dokim azt mondta, hogy örüljek, hogy még az elején ment el a baba, és nem akkor, amikor már nagy volt a pocakom...

Elkezdett felkészülni a szervezet az egészséges emberkére, tehát jól működik. Én 2 hónappal később újra teherbe estem, és már a 15-ik hétnél járunk, minden rendben.


Természetesen nálad nem biztos, hogy ez van, feltétlenül keresd meg a dokidat!

2008. febr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a friss piros vér,nagyon nem jelent jót.Én anno évekkel ezelőtt vetéltem el,kb 5-6 hetesen,és nekem csak friss piros vér jött,és csak 1 db "vérrög".Görcs nem volt.De nagyon remélem nálad nem ez a helyzet.Gyorsan irány a doki,és szurkolok neked.
2008. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

dokihoz menjel el surgosen!!!

en is vereztem terheseg elejen de azt mondta az orvosom ha nagyon piros meg sok jon meg faj azonnal menjek visza de hal istennek erre nem kerult sor!!!! gyonyoru lanyom szuletett, de neked azt tanacsolnam hogy menj az orvoshoz meg nem biztos hogy elvesztetted a babad!!

2008. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!