Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fogalmaznátok meg azt...

Hogy fogalmaznátok meg azt hogy "stresszes élet"?

Figyelt kérdés
mit jelent ez nektek? valóban összefügghet a korai vetéléssel?
2011. ápr. 3. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam ezt jelenti: elutazik a főnököm, helyette kell helyt állnom, gyakorlatilag én vezetem a céget míg ő nincs. Emellett főiskolára járok, a vizsgaidőszak nem kifejezetten stresszmentes időszak. Mindezekhez még hozzáadódik, hogy párommal most készülünk beperelni a volt üzlettársát. És akkor még nem beszéltem az esetleges anyagi problémákról.

A korai vetéléshez szerencsére nem tudok hozzászólni, de biztos vagyok benne, hogy kihat a szervezetre a stressz. Nálam pl egy hetet késett fentiek miatt, pedig eddig napra pontosan jött.

2011. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem világgá ment a babám 6 hetesen a melóm miatt. Érdekes, mióta nem dolgozom, semmi baj. Nagyon stresszes a melóm, gondolom arra vagy kíváncsi, miből áll ez. Maga a meló is parás, mindig rohanás van, idióták az ügyfelek, egyre több adminisztráció, minden egyre drágább, ezért a főnököm is ingerültebb,meg az emberek is.Minden tegnapra kell, és sosincs vége. Nincs sikerélmény.Nem tudom befejezni, csak abbahagyni, de akkor már rég otthon kéne lennem, közbe mi van a gyerekekkel,ki figyel a cukorbeteg kislányomra, nem beszélve az iskolai dolgokról, szülőik, mit kell befizetni,és az anyagi gondok...de gondolom ezzel nem vagyok egyedül. pár nappal, mielőtt bevérzett a lepény alatt, csúnyán összevitatkoztam a főnökömmel. Nem tudom, befolyásolta-e, hogy baj lett. Minden esetre most nem dolgozom. Az anyagiak ezáltal nem javultak, mégis jól vagyok.

Szóval szerintem mindenképp összefügg a korai vetéléssel. Vigyázz magadra!!! (24 hetes)

2011. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy fogalmaznék, hogy nem tudok lazulni, babára figyelni, mert minden porcikám koncentrál, feszülten fókuszál valamire, aminek kész kell lennie, aminek pontosnak kell lennie. Utálatos.
2011. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, összefügghet.Én is bevéreztem a 12.héten(most kezdem a 15.hetet)a mentő vitt el a melóhelyemről a kórházba.Szerencsére nincs semmi baja a babámnak de hát eléggé be pánikoltam.Hadakoztam az ellen hogy végleg kíírjanak táppénzre, az anyagiak miatt, de majd csak megoldjuk valahogy.Mondjuk amióta nem járok be dolgozni teljesen nyugodt vagyok,Ha valami miatt felhívnak bentről, hogy segítsek akkor segítek de egyébként már nem érdekel. hogy mi is történik a dolgozóba.Az a fontos, hogy a baba és a mama is jól érezze magát:-)
2011. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!