Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házas élet tilalma? Ebben az...

Házas élet tilalma? Ebben az esetben is? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
A múlt hétvégén kevesebbet mozgott a babám. (szerintem a meleg front miatt) Vasárnap délután enyhén fájdogált a hasam és egy PICIT megvolt keményedve, egyébként nem szokott keményedni, de mivel kevesebbet mozgott bementem a kórházba, hogy megnézessem magam. (Biztos ami biztos alapon) A kórházban a babával mindent rendben találtak, sőt az ultrahangon már meglehetősen aktívan mocorgott, a méhszájam is zárt volt. Mégsem engedtek haza ... Biztos ami biztos alapon. Kaptam magnéziumos infúziót meg egy kis vaspótlót mert vérszegény vagyok, minden panaszom elmúlt, a méhszájam továbbra is zárt. Miután kiengedtek voltunk együtt a párommal, nem volt semmi gond, nem szoktam keményedni együttlét után és a hasam sem fáj. A zárójelentésemet később kaptam meg amire már az volt ráírva, hogy házas élet tilalma, holott én ezt mindig megkérdezem az orvosomtól és Ő még sosem tiltott el Tőle. Még a szülésig 12 hetem van, ha időben érkezik a baba és hát szeretünk együtt lenni olykor-olykor a párommal, azt hiszem most még kellemesebb a szeretkezés mint eddig valaha. Nem vagyunk együtt túl gyakran (heti 1-2 alkalom) de azért mindig jó szokott lenni. Én nem érzem úgy, hogy a babám veszélyben lenne, hiszen mindent rendben találtak Nála és nálam is. Persze ha muszáj akkor betartjuk ezt, csak engem kissé meglepett ezek után, hogy mégis ezt írták elő. Bár a doki aki vizsgált kicsit eltúlozta, hiszen már Ő azt mondta a nővéreknek, hogy egész 7végén haskeményedéssel küszködtem otthon, holott ez csak vasárnap délután volt és nem volt vészes, de ezt Neki is elmondtam. Kinek mi a véleménye? Ki volt már hasonló helyzetben?
2011. máj. 30. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokidat, és kérdezz rá! Nekem a 29. héten voltak nagyon durva, folyamatos keményedéseim. Bent is fogtak pár napot, kaptam magnéziumot, megfigyeltek. A keményedésektől 2100-as lett a méhszájam. Amikor hazaengedett a dokim, annyit mondott, hogy lehet házaséletet élni, de csak óvatosan, és lehetőleg ne minden nap. Majd a 37. hét után mondta, hogy "Na, akkor mindent bele!". Mégis túlhordtam...
2011. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kédező!

A terheségem alatt sokszor keményedett a hasam, főleg esténként, sokszor éreztem, hogy szétdurran a fejem, stb...

Az én orvosom mindig azt mondta, hogy ami jó nekem, az nem árt a babának...DE! ésszerű körülmények között. Óvatosabban, hetente mondjuk csak 1x, vigyázva. Az orgazmus során endorfin szabadul fel, ami köztudottan jót tesz a babának is.

Tehát úgy gondolo, hogy nyugodtan éljetek házas életet bizonyos szabályok betartásával!

Jó babavárást és jó egészséget Nektek!

2011. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is el vagyunk tiltva :( Engem nagyon zavar a dolog, de nincs mit tenni. Amíg nem elég érett a baba arra, hogy kibújjon, addig betartjuk. Ennyi áldozatot meg lehet hozni érte. Bár mondjuk nekem sokkal durvább keményedéseim vannak, igaz kórházba még nem küldtek miatta.

32 hkm

2011. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy nekem szinte soha nincsenek keményedéseim. Egy délután volt egy kicsi amit tompa hasfájás kísért csak ugye hozzátettem az orvosnak, hogy a baba péntektől kezdve mozgott kevesebbet és sztem úgy értelmezte, hogy akkor a hasfájás ill. a haskeményedés is egész 7végén tartott, holott elmondtam, hogy nem így volt. A kórházban inkább megfigyelő jelleggel tartottak bent hiszen ahogyan mondtam mindent rendben találtak. De majd megkérdezem a dokimat is erről.
2011. máj. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!