Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hülyeségnek hangzik, de...

Lehet hülyeségnek hangzik, de nem tudom 2 vagy 3 gyereket szüljek! Anyagilag hogy lenne a jobb?

Figyelt kérdés

nem azért mert a pénzre hajtok ezt még az elején leszügezem!!!!!


mindig nagy családra vágytunk de nem 3 gyerekre hanem 4-5 re. de ez a pénzügyi válság ....nagyon lehangolo!én munkahelyet nemtalálok!ithon vagyok 5 hos fiammal és a férjem dolgozik de hol egyikmunkahelyről a másikra kell mennie!hol 160.000ft ot keres hol 57000ft ot!egyszerüen szeretnénk 3 mat szülni de félek nehogy netudjak megadni mindent nekik!nem kajára értem hanem ha felnül kocsi ház meg ilyenek!

meghát ha pl 57000ft ot kap akkor?????hogyan fpgunk kijönni?pedig vetek én a kertemben amit csak tudok hogy sporoljunk!nemmondom most roszul élünk csak mégis 1 gyerek van nem 3 rom. de tudtommal 2 re 26600 ft ot kapoknék 3 ra 48000ft ot!


2009. febr. 27. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Mi most várjuk az első bébit, akinek vagy nem lesz tesója, vagy kettő is lesz. Ahol 2 gyerek elfér, elfér a 3. is, viszont sokkal több kedvezménnyel és juttatással jár. Mi legalábbis ebben gondolkodunk. ha nagy családra vágytok, akkor hajrá, mások is megélnek (főleg segélyekből...), majd ti is beosztjátok!
2009. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. febr. 27. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is több gyereket szeretnénk, de nem könnyű. De én is úgy gondolom, hogy ha 2 gyerekre futja, akkor 3-ra is, nagyon sok kedvezmény van, a fizetés után se kelle szja-t fizetni. És a pénz, az csak papír, de a szeretet, zsibongás, gyerekkacaj megfizethetetlen.
2009. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Hát ha szeretnétek nagy családot, akkor csak rajta, minden tiszteletem, azoknak akik a mai világba ezt bemerik vállalni! Bár az anyagiak szerintem nem elhanyagolható dolgok! Szeretettel nem lehet mindent megadni,míg kicsik oké, de lesznek nagyobbak is, és én például magamat hibáztatnám ha bármiben is nélkülöznie kéne!

Sok sikert és jó egészséget kívánok a nagy családhoz!

2009. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát most nagyon úgy néz ki hogy akinek csak egy-két gyereke van ott még kevbesebbet fognak kapni mint eddig:(.

Nekem 8-év van a második és a harmadik gyerekem között (most várom a negyediket tervezett baba ő is)de én azt tapasztaltam hogy 3-mal könnyebb anyagilag mint kettővel.

Én csak támogatni tudlak ha nagy családot akarsz szerintem jó ötlet én nem bántam meg!

30-hetes kismama

2009. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
EGyetértek a többiekkel. És azért azt is vedd számításba,hogy kell idő, mire megszületik a többi gyerek is, és akkorra már hátha javul a helyzet valamennyit. És még a végén lehet be mertek vállalni 4-5 babát is!
2009. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!