Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A reggeli rosszulléteknek...

A reggeli rosszulléteknek minden reggel jelentkeznie kell?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok. Reggelente vannak rosszulléteim, hányás az szerencsére nincs. Ma reggel nem jelentkezett semmi. Ez jelenthet bajt, vagy nem törvényszerű, hogy minden reggel lennie kell? Köszönöm a válaszaitokat előre is!
2011. ápr. 4. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jelent bajt ha nincs mindennap.


és az sem feltétel hogy a reggeli rosszullét reggel fog elkapni..


hányás még lehet később is sajnos.

2011. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hányás az szerintem nem jellemző, az émelygés inkább. Az viszont jelentkezhet bármikor, még nap közben is.Én pl. terhesség alatt az olaj szagától kapásból rosszul lettem.
2011. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia én egész nap szenvedek a hányingertől immár 10 hete a 12-ből! Szörnyű, kinyitom a szemem és rámjön egyből a hányinger egész estig, akkor vagyok jól, ha eszek, dehát nem lehet egész nap enni, hogy ne legyek rosszul :) ez van sajnos
2011. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt reggel hányingerem, csak délutánonként néhány alkalommal. Hányni is csak 4x hánytam egész terhességem alatt, de azok sem reggel jöttek.

Van, aki nem is hány egyáltalán.

2011. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hányni én sem hánytam egyszer sem viszont állandó volt a reggeli émelygés.Főleg a parfümökre,12. hét után elmúlt:-)kITARTÁS!!
2011. ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!