Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Garvidától hánytatok már?...

Garvidától hánytatok már? Most kezdtem el szedni, tegnap délután vettem be, ma meg reggel, de a ma reggeli ki is hánytam (bocsi, hogy így).

Figyelt kérdés

Váltsak akkor Elevitre? Vagy szedjem inkább este?

Más gyógyszert is vettem be, de nem láttam őket kijönni, akkor valószínű bennmaradt?


2009. máj. 12. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyi idős kismama vagy? Mert szerintem nem a Gravidádól hánytál! Én az első 12 hétben Femibion 800 szedtem, most a centrum maternát! Jobbulást 17 hetes km

2009. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát ha az utolsó menszimet nézem, akkor 5+5 hetes, de tegnap a doki 4+3 naposnak mondott. Akkor mitől lehetett? Folsavat szedek még és Duphastont.
2009. máj. 12. 11:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Sokan hánynak a Grvidától, de ők általában az Elevitet sem bírják. Valószínűleg a készítmény vivőanyagával van a gond. A Femibion-tól még nem hallottam, hogy bárkinek is gondja lenne. Meg vannak valamilyen cseppek is de annak nem tudom a nevét, az orvosod biztos tudja. De én a helyedbe Femibiont szednék, még ha drágább is.

Amit bevettél többi gyógyszer egy része valószínűleg felszívódott, ha egészben nem láttad őket.

2009. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amire az utolsó válaszadó gondolt, szerintem az a Hipp natal. Folyékony, azok isszák, akik nem bírják beszedni a gyógyszert.
2009. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elevitet még teherbeesés előtt szedtem, attól csak émelyegtem, de hallottam, hogy a Gravida jobb.

Hát még megpróbálkozom az esti beszedéssel, aztán ha nem jön be, lehet kipróbálom a Hipp Natalt.

Köszönöm a válaszokat!

2009. máj. 12. 11:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a gravidát ajánlotta az orvosom, és először én is reggel és éhgyomorra vettem be. Így engem is megöklendeztetett, sőt kicsit hánytam is, pedig egyébként egyszer sem. Azóta csak evés után veszem be, és így semmi problémát nem okoz. Talán próbáld ki így, hátha...
2009. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia én is a gravidát szedem, előszőr mikor éhgyomorra vettem be én is majdnem hánytam...de ha előtte eszem csak pár falatot akkor már semmi bajom tőle.

32 hetes

2009. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


az első terhességem elején gravidát szedtem az orvos utasítására. vészes hányással kerültem kórházba, mint később kiderült a terhesvitamin okozta. Azonnal leállította a szedést és Elveitre váltottunk!

2009. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első 12 hétben az Elevitet szedtem, most a Gravidát.

Semmi gondom nem volt és most sincs.

Viszont mindig ugyan abban az időpontban vedd be lehetőleg a vitamint!

2009. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia!

én 33 hetes vagyok és a kezdetektöl a Gravidát szedem s eleinte ha reggel vettem be akkor belőlem is kijött ezért váltottam s 12 és 14:00 közt veszem be és semmi baj nincs így már.És figyelj arra hogy tejterméket(tej,joghurt....)ne egyél utánna meg elötte se min.2 óra hosszával mert nekem emiatt is jött már ki és a védőnőm mondta hogy a tejtermék volt a baj!Remélem jobban leszel!És mindig próbáld meg ugyanakkor bevenni.

33 hetes kismami

2009. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!