Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » TERHES?! Pozitív lett az...

TERHES?! Pozitív lett az amazon tesztem halvány, de jól látható. De még csak 2napja volt elvileg peteérésem, mert clostyt kaptam. Többi lent.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 11:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Csütörtökön lesz 2hete,hogy voltam dokinál,mert vagy 2hónapja nem jött meg.Nekem rendszertelen a mesim.Már máskor is kaptam clostyt mert babát szeretnénk.Szóval 5mm-es nyálkahártyát látott mást nem.Vizelet kellett vinnem,abból megnézték hogy terhes vagyok-e.De negatív volt.Beszedtem a gyógyszert,5napig napi 2-őt.Múlt héten kedden az utolsó szemet.Vasárnaptól volt aktuális az ovum,mert mikor a mensi 5.napjától szedet 5napon át akkor a 14.napon szokott ovum lenni.De vasárnap reggel rózsaszínt töröltem egész nap,gondoltam megrepedt a tüsző,vagy valami.De tegnap óta olyan furcsa a hasam,gondoltam tesztelek egyet.Na és ez most jól látható,de halvány pozitív lett.Nem igazán tudom,hogy ez most mi lehet?!
2011. ápr. 5. 11:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem összejött a baba! Gratulálok!!! Én is igy jártam egyébként, 5 tesztet csináltam, ebből az első 3 negatív lett. egy nappal később vettem gyógyszertári tesztet, 2őt is, és mindkettő halvány pozitív lett. Ja, és én terhes vagyok.
2011. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!