Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eléggé megfáztam. A sok...

Eléggé megfáztam. A sok tüsszentéstől és köhögéstől ugye nem lehet baja a Kis Maszatnak?

Figyelt kérdés

Lázam nincs, tegnap este volt hőemelkedésem. Semmit nem szedek, csak mézes-citromos teával és pihenéssel kúrálom magam. Ja, és tényleg nem mindegy, hogy milyen orrcseppet használok? A patikában nem mondták, hogy van amit nem használhatok... Nasivint használok, napi 2-3*.

13 hetes kismami


2009. febr. 28. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már,mi baja lenne?Ö nagyon védve van!!
2009. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért, hogy rázkódik a hasam meg ilyesmi... Túlaggódom??
2009. febr. 28. 07:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen túl aggodod!És amikor szex?Gondolj arra,akkor is rászkodik:-))) Nem lesz semmi baj!!!nyugi!! Boldog babavárást!
2009. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Viszont amikor tüsszentenem kell, köhögnöm, vagy orrot fújni, akkor rájöttem úgy a legkényelmesebb, ha leülök, amúgy olyan rossz érzés. És a tüsszentést engedd ki, mert különben tényleg belül rázkódik össze minden. (ez nem terhesen is igaz).
2009. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, kicsit megnyugodtam. :-)
2009. márc. 1. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!