Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék nagyon megható...

Szeretnék nagyon megható sms-t küldeni a rokonoknak, ha világra jön a kisfiam. Ötletek, esetleg lehet ilyet letölteni valahonnan?

Figyelt kérdés
Ti milyen sms-t fogtok küldeni, mert én nem szeretnék olyan megszokottat, hogy YX vagyok, apukám és anyukám nagy örömére 300 gr-al és 51 cm-el megszülettem. Van ennél jobb ötletetek?
2011. ápr. 5. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mikor megszületik egy várva-várt gyermek, az élet dolgai új értelmet nyernek. Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban, új fénnyel ragyognak a világra hárman.


"Mikor megszülettél, ünnep volt az égen. Megkérték a Jóistent a kisangyalok szépen, legyen ez a kislány szebb a százszorszépnél, ragyogjon jósága szebben az ékszernél."

2011. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mikor a gyermek gőgicsél,

Az Isten tudja, mit beszél!

Csak mosolyog és integet…

Mit gondol? Mit mond? Mit nevet?

S mint virággal az esti szél,

Az anyja vissza úgy beszél,

Oly lágyan és oly édesen…

De őt sem érti senki sem.


Hogy mit beszélnek oly sokat,

Apának tudni nem szabad:

Az égi nyelv ez. Mély titok.

Nem értik, csak az angyalok.

2011. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azért, mert szerettek, jöttem e világra

és lettem új fény, csillag, szülők boldogsága. Szeressetek mindig igaz szeretettel,

A kincsetek vagyok, kicsi kincs, de ember.

2011. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jött egy csoda, harmat lágy pici jószág, édes, lihegő, vér lüktet benne, eleven valóság.
2011. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A baba a szerelmet erősebbé, a nappalt rövidebbé, az éjszakát hosszabbá, a pénztárcát kisebbé, az otthont boldogabbá, a ruhát gyűröttebbé, a múltat semmissé és a jövőt tartalmasabbá teszi.
2011. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Jó nekem!(Pető Kovács Júlia)


Csillag vagyok anyám szemében

és vonalak a tenyerében.


Bárhol is van, gondjában vagyok,

ő is csillag, ő bennem ragyog.

2011. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

tudod én készültem. volt velünk 2 fényképezőgép, meg két fényképezős mobil, hogy biztosan legyen sok kép a frissen született kislányunkról. hogy aztán majd nézegethessük, meg elküldhessük a rokonoknak.


a fissen született apró hölgyről összesen egyetlen darab, rosszul sikerült, mobilos kép van, mert szinte még fel sem ocsodtunk, amikor a kezünkbe adták. és onnantól minden ketyere magasról le volt sz..va.


csinálj a telefonodban egy címlistát, akiket értesíteni akarsz, lőjj egy képet a mobiloddal és minden lacafaca nélkül küld el a listára mindenkinek.


ennél többere se időd, se energiád nem lesz.

2011. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később küld majd, nem? Másnap például.
2011. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igaz ez nem annyira megható, inkább poénos, én az egyik barátnőmtől ezt kaptam:


Tegnap úgy döntöttem, feladom luxusalbérletem Anyánál, és ...óra...perckor kiköltöztem. Jó volt nála, de ...gramm ... cm-ig nőttem, már szűkösnek bizonyult a hely. X.Y. (baba neve)

2011. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én csak ennyit küldtem anyukámnak, mikor megszületett a mi kis mazsolánk.

(fénykép a babáról) "Szia Nagyi, kibújtam Anyu pocijából! Hamarosan találkozunk.."

2011. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!