Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szoktatok a rokonoknak (anya,...

Szoktatok a rokonoknak (anya, apa, tesó, ) MIKULÁSRA ajándékot venni? Szerintetek anyu örülni fog ennek?

Figyelt kérdés

Én mindig adok nekik mikulásra is ajándékot ha már én kapok egy XXXXL-es csomagot :D:D

Most sok kocsit fog kapni meg egy fát..vagyis ilyesmit:

[link]

Mert anyu hisz az ilyenekben és gondoltam csinálok egy ilyet és elrejtem a csomagban :)

Apunak meg már 2 hete dolgozom a rajzomon/festményen a kedvenc focicsaptának a címertét csináltam és belesz kereteztetve ilyen A/3-as lapra (vagyis ami nagyobb az A/4-nél nem tudom melyik az. :D:D )


Szerintetek örülni fognak??És ti adtok valamit??


2010. nov. 29. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:

"Most sok kocsit fog kapni "

IGEN MINDENKI JÓL GONDOLTA ELÍRTAM.

szóval sok csokit fognak kapni és pár helyen ilyen értelmezési hibákat ejtettem,elnézést :D :$

2010. nov. 29. 19:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon jó ötlet!Biztos, hogy nagyon fognak örülni, hiszen gondolsz rájuk, s nemcsak, hogy gondolsz, de Te magad készíted az ajándékot!:)



Az utóbbi 2-3 évben én is rászoktam arra, hogy mikulásra is veszek valami apróságot.Most kevés pénzem van, ezért inkább a karácsonyra tartalékolok.Így most csak jelképes ajándékot fognak kapni:

Apumnak valami finom ,minőségibb étcsokit veszek.

Anyukámnak vagy Trüffels nevű bonbont, vagy Mozart golyót (van egy vegyes kínai, ahol sminktől, tisztálkodási szerektől kezdve ételig van minden egész olcsón és ott láttam ma több féle kiszerelésben Mozart csokit.500-800Ft között már lehet venni elég szép csomagban) veszek.

Nővéremnek még nem tudom pontosan.Neki is valami finom csokit, vagy bonbont, amit szeret!Esetleg egy jobb fajta mikuláscsokit:)

Szeretném, ha maximum 1500Ft-ból kijönnék!

15/L

2010. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
én csokit szoktam nekik venni, meg kaptak tavaly egy gyönyörű mikulás virágot :) nagyon örültek neki!
2010. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de én elvárom, hogy kapjak :D Most így bele gondolva jó nagy paraszt vagyok :)
2010. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan vagyok mint a 20:25-ös válaszoló xĐ Úgyis szemét vagyok, meg nálunk nem szokás mikuláskor ajándékot adni a szülőknek xĐ
2010. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem adok nekik ajándékot x) apámnak ma van a szülinapja, úgyhogy vehetjük úgy, hogy ezzel a mikulásit is megkapta, anyámnak meg karácsony után 3nappal van a szülinapja, de... az sincs olyan messze tőle, úgyhogy ezt is vehetjük úgy :P

Na, de mikulásra én sem kapok nagy valamit. Max 1pólót, vagy valami ilyesmit...

2010. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!