Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van rajtam olyan 6-7kg háj...

Van rajtam olyan 6-7kg háj kb. Viszont szeretek mozogni és olyan 2 hete elkezdtem súlyzózni is, ha folytatom jól fog kinézni a testem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 15éves vagyok és fiú. Mint feljebb írtam kb. annyi felesleg van rajtam, de egyébként csak 50kg vagyok és olyan 160-163cm. Szoktam járni futni meg sokat mozgok, nincs olyan nap, hogy ne mozognék valamit. Nem eszem csokikat,gyors kajákat,chipseket, kevés cukrot is eszem, kenyeret csak ritkán de azt is barnát. Sok zöldséget és gyümölcsöt eszem, és húst, de csak csirkét vagy szárnyasokat, azoknak is jobban csak a mellét. Ennyi tömegből nem gondolom, hogy egészséges lenne fogyni, ezért kezdtem el súlyzózni, hogy szedjek fel egy kis izmot, és majd azután fogyjak. És ez a kérdésem: hogyan csináljam ha azt szeretném, hogy erősebb is legyek, nehezebb is? Nehéz súllyal kis ismétlésszámot, vagy fordítva?
2010. febr. 16. 15:23
 1/2 A kérdező kommentje:
a nehéz súlyt úgy értettem, hogy olyan 20-25 kg-mal csinálnék mellre 4x3-at vagy többször, aztán bicepszre is valahogy így csak arra 15kg-mal, lábra meg lazán tudok több súllyal is, az elég izmos. Vállra,hátra meg még nem tapasztaltam ki, mennyi lenne az annyi, de rájönnék azzal is.
2010. febr. 16. 15:28
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyük sorra, miket írtál.

"Van rajtam olyan 6-7kg háj..." 163 centisen 43 kiló akarsz lenni? Ezt most te sem gondolhatod komolyan... Fiú vagy, könyörgöm.

"Szedjek fel egy kis izmot, és majd azután fogyjak", de előtte mindenképpen nyisd ki a nyolcadikos biosz könyved.

Aztán: "hogy erősebb is legyek, nehezebb is..."

Akkor most mit is akarsz tulajdonképpen? Az izom többet nyom, mint a zsír, ez itt a lényeg. Semmi szükség a fogyásra, sok fehérje, sok gyúrás egyenlő sok izom, oszt' kész. :)

2010. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!