Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-heteske vagyok! Segítséget...

24-heteske vagyok! Segítséget szeretnék! (elsö baba) Mik azok a dolgok amit felesleges megvenni a babának?

Figyelt kérdés
Amire nincs szügség,mert anyagilag nem állunk vmi jól.Köszönöm.
2009. febr. 28. 10:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak azt fűzném hozzá, hogy a legjobb anyagilag is és erőhiányban szenvedőknek is, ha otthon a lakóhelyedhez közel lévő boltokat megnézed a neten hol mi mennyiért kapható.Ami speciális azt bababoltban szereztük be(pl a Brendonban volt a kiságy a legolcsóbb Fehérváron 10000 Ft)Mi az Auchanba járunk vásárolni pl pelenkázófeltétet meg még sok egyebet jóval olcsóbban beszereztünk ott.Vettünk használtan is ismerőstől dolgokat.Nagy segítség ha van ismerős aki ad ezt azt vagy elad ezt azt.Végül a teszvesz a kedvencem ruhacsomagokat vagy más egyebet nagyon jó árért akár újat is beszerezhetsz.Nekünk is van onnét rugink, kiságyba ágyneműgyrnitúránk stb.Ha van időd pénzt és energiát takaríthatsz meg a neten való böngészéssel.Én azért inkább azt írtam hogyan lehet olcsóbban mert nekünk is első babánk lesz és igaz hogy ilyen kérdést én is feltettem itt is meg a baráti körömben is, a választ csak 3 hónap múlva tudnám tudatni kb.Ja és a védőnőnél is érdeklődhetsz használt cuccok után neki szoktak lenni telefonszámai.32 hetes km
2009. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!