Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen vannak már...

5 hetes terhesen vannak már tünetek? Nekem csak egy kis álmosság, semmi más! Ez természetes? Az émelygés mikor kezdődik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szépen, lassan majd lesz több is. Az 5-6. hét körül ér el annyit a HCG hormon szint, hogy további tünetek jelenjenek meg.
2009. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én 25.hétben járok,sosem volt hányingerem eddig!Most viszont van:)az álmosság meg még minig tart,szerintem nálam már a szülásig,de embere válogatja!

Boldog babavárást!

2009. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem biztos, hogy lesznek tüneteid,de ha igen akkor az picit késöbb kezdődnek.Nekem 8,9 hetesen kezdődtek a hányások,rosszullétek.De nagyon:)

De ha netán neked nem lesznek az is teljesen természetes.Boldog babavárást kívánok neked.8 hetes baba mamája.

2009. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hetesen két tünetem volt. Nőt a mellem és nagyon érzékennyé vált. Valamint állandóan éhes voltam. :)

Majd a 7-8. héttől jött elő a hányingeres időszak és eltartott 5-6 hétig is. Bár hányni csak 3x kellett!

A tünetek szerintem mindenkinél másak és másképpen jönnek elő. Van olyan, mint pl a sógornőm, akinek semmilyen tünete sincs a terhessége alatt! Na hát ők a szerencsésebbek!

2009. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, amíg nincs más tüneted! Nekem a gyomrom ég, fáj, sok a savam, nincs étvágyam, fáradt vagyok, kedvetlen, semmihez nincs energiám.
2009. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!En a 8dik hetig nem is tudtam,hogy terhes vagyok!Most vagyok a 33dik hetben,de eddig semmi hänyingerem nem volt.Eleiben csak az älmossäg gyötört,de mäs semmilyen rosszuletem nem volt!Örülj neki ha nincsennek rosszulleteid!

Szep babaväräst :-)

2009. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia én is azt hittem hogy ez nem normális hogy 5-6hetess vagyok és semmi.de sokan mondták hogy valaki észre sem veszi hogy terhes én álmos vagyok mindig és kicsit hányingerem van este 18h körül.szia jó baba várást
2009. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat!:)
2009. márc. 1. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!