Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusra kiírt kismamák hogy...

Júliusra kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én 6-ra vagyok kiírva,de lehet hogy már júniusban meglesz a baba. Második terhességem és szerintem nem húzom addig a tesó mellett. Kinek hogy sikerült az AFP-je,vércukra? Panaszok? Közérzet? Meséljetek...
2011. ápr. 7. 03:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én 21-re vagyok kiírva... Remélem nem viszem augusztusig, mert a doki szabadságra megy...

Eddig minden vizsgálat olyan, ahogyan a nagy könyvben írva van. Csak a vérszegénységgel harcolok. Írt fel vasat a doki :(.

Egyébként jól viselem, csak a csontjaimat érzem, hogy hullnak szét... Minden lépés megvisel. 5 kg pluszom van eddig. Nekem is a második terhesség.

2011. ápr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is 21-re vagyok kiírva, de remélem előbb kibújik a kislány :) Mostanában kezdtem el érezni, hogy nagyon hamar elfárad a lábam. Néha, sok állás után a derekam is fáj, de ezen kívül szinte semi panasz. 8kg-t cipelek plusszban, de nem igazán figyelek arra, hogy mit eszem. Vettünk már pár kisruhát is, kis szoknyácska kellene még meg harisnya a biztonság kedvéért. A nagyobb dolgokkal még várunk, főleg, hogy jövőhéten lesz a börze a hugexpon. Remélem sok jó és olcsó dolgot találunk ott. Ja és amit még kihagytam, igen aktív kislányom van, éjjel-nappal mozog, de leginkább éjjel... remélem nem lesz összefüggés a születése utáni alvással :)

Könnyű szülést nektek :)


25hkm

2011. ápr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

4-re vagyok kiírva. Minden eredményem rendben volt, mégis állandóan fáj a hasam alja. A doki is és a védőnő is magnéziumot javasol, pedig azt eddig is folyamatosan szedtem.

Mivel ez az első baba azt mondják ez ilyenkor természetes :)

Amúgy 10-12 kg plusz került rám, de jól vagyok. Remélem, már nem sok jön még mellé ;)

2011. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én júli 17-re vagyok kiírva és remélem egy nappal sem jön korábban, mert költözködés (és ezzel kapcsolatos ügyintézések) elején vagyunk. Remélhetőleg június közepére lezajlik minden, és lesz még 1 hónapom nyugodtan magunkra :-)

A most 4,5 éves kisfiunk 1,5 hetet ráhúzott, ezt most sem bánnám.

Így a 25.héten egész jól vagyok, a pici lány a pociban mozog rendesen, eredményeim OK-sak, bár a lábaim estére elnehezednek nekem is. Keményedések, görcsölések nincsenek szerencsére. Az elején voltak kisebb vérezgetések hajszálér elpattanások miatt, szerencsére a 10.hétre elmúltak. 6 kg-t híztam eddig, próbálom száműzni az édességeket, de nem könnyű :-) Pici súlyfelesleggel indultam, ezért nem akarok túl sokat felszedni. Lesz, amennyi lesz :-)

Közérzetem most már rendben van, a 18.hétig gyakran leesett a vérnyomásom, az nem volt jó, de szerencsére ez is rendeződött. Örülök, hogy megjött a jóidő, lehet sokat csavarogni a szabadban a nagyobbik gyerkőccel.

Te hogy vagy?

2011. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én júl. 20-ra vagyok kiírva. Első baba lesz, kislány. Nekem kb. a 14-15 hétig voltak émelygéseim, rosszulléteim. Azóta szerencsére nincs semmi panaszom, élvezem a babavárást. Én is már 6 kilót híztam, de majd lemegy. A pici szerencsére nagyon aktív, néha felkelt éjszaka is. Mindig közli velem mi nem tetszik neki. Nagyon cuki. Már a párom is érzi a mozgását, ami nagyon jó érzés nekem, mert így meg tudom vele osztani az élményt. Remélem marad a jó közérzet a végéig.

Mindenkinek jó egészséget és boldog babavárást! 25 hetes km

2011. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
JUL.29-RE VAGYOK KI IRVA 3.BABA FIU.TERHELÉS CSAK MOST LESZ ÉS EDDIG 3.5KG PLUSSZOM VAN
2011. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Július 25-re vagyok kiírva.Első baba.AFP-m:1,82 lett.Terhelésesre jövőhéten megyünk.Nekem is mozog már rendesen a kisfiú:)bár én lányt éreztem végig.Babaágy,babakocsi megvan már,fürdető is,szőnyegek is.Sok "apróság" maradt még,szerintem ezeket májusba vesszük meg.Közérzetileg,hát elég változó a kedvem,van ,hogy tele vagyok energiával,máskor viszont mindenre lusti vagyok:)Estére nekem is elkezd fájni a bokám,eddig 6kg-val vagyok nehezebb,24 hetes vagyok.
2011. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 haramia ***** válasza:
Szia! Én július 4-ra vagyok kiírva Kecskeméten. Első baba, kisfiú és már nagyon várom, de remélem benn marad addig, mert előtte két héttel államvizsgáznom kellene :) AFP és vércukor teljesen rendben, de has-csipő-derékfájás nálam is van időszakosan, hiába a magneB6. Eddig plussz 5 kilónál járok, kiváncsi vagyok mennyivel gyarapodok még a maradék időben. Ma megyek először a választott dokihoz, kíváncsi vagyok rá nagyon :)
2011. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Örülök nektek,jó sokan írtatok:) Én éjjeli bagoly lettem pár napja nehezen alszok,ha alszok akkor meg hülyeségeket álmodok:S Eddig 4 kg-ot híztam,viszont 10 lg plusszal kezdtem,úgyhogy nem nagyon szeretnék többel szülni mint először! 27.hétbe léptem és egyre izgatottabb vagyok,számolgatom mennyi van még hátra. Kislány után kisfiú érkezik,alig várom a 4D UH-ot,mert eddig még nem voltam csak sima UH-on,úgyhogy a 28-30 hetes kötelező lesz a 4D. Ahogy először a lányomat,úgy most a fiamat nem tudom elképzelni. A szülésről meg tippelni se tudok. Bármi lehet: császár vagy sima,EDA vagy anélkül,rosszabb vagy jobb:D A 40 fok meleget remélem pont megúszom,vagy épp egy front miatt fog megindulni a szülés?:O És még azt mondják,második terhességnél már nincs annyi izgalom meg meglepetés:D
2011. ápr. 8. 02:23
 10/15 A kérdező kommentje:
Én is könnyű szülést kívánok mindenkinek!:)
2011. ápr. 8. 02:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!