Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. hétig a 3-4 kiló sok?...

19. hétig a 3-4 kiló sok? Csak attól tartok hogy leszúr a védőnő, engem nem zavar. Mikor indul be a hízás?

Figyelt kérdés
Nem akarok a súlyommal foglalkozni, de azért odafigyelek amennyire tudok hogy nehogy diéta legyen belőle. Lényeg hogy a kisbabám egészséges legyen, a többi nem érdekel.
2009. máj. 10. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok, nyugi! Én 20 hetes vagyok, 4,4 kg-nál tartok!
2009. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!


Hogy írod? 3-4 kiló?:) Rajtam akkor már 8-9 is volt:) Nehogy a diétán törd a fejed, ez nem nagy "hízás"! Igen, a kisbabád legyen az első!:)


37 hetes pocis :)

2009. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) KÖszönöm! Csak Ő a fontos és eddig is és továbbra is amit megkívánok megeszem, persze mértékkel nehogy terhességi cukorbetegség legyen, bár nem igen tudom mitől alakulhat ki. Jövöhéten megyek a védőnőhöz, érdekelt hogy mire számítsak, leszúrásra vagy sem. :)
2009. máj. 10. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 20.hét után indultam be, sajna azóta 6 kilót híztam. Én is izgulok, hogy mit mond majd a védőnő.

L.26+5

2009. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz semmilyen leszúrás. teljesen normális a hízásod. de egyébként a 2. trimesztertől hetente kb. 300-500 gramm a normális hízás! úgyhogy, ha utánaszámolsz nem sok!

További kellemes pocakosodást! :):):)

2009. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én a 19.hétig kb.3kilot hiztam aztán a 20.héttöl jött csak a java,cseszeget is a védönöm.....most vagyok a 29.hétben plussz 9.5kilóval.havonta 2kg a normális,engem 2.5kilóért már leszurnak,de engem sem izgat...volt h volt az 4.5 is:)

29 hetes km:)

2009. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok. akkor nem aggódom :) (még...) :)
2009. máj. 10. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!