Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utalhatnak ezek a jelek...

Utalhatnak ezek a jelek terhességre?

Figyelt kérdés
Védekezem. Fogamzásgátló tablettával. Nagyjából 2 hete szeretkeztünk a párommal, ő külföldön dolgozik, ezért nem is találkoztunk azóta. Az előző menstruációm rendre megjött, nem tapasztaltam semmi szokatlant. Azóta, hogy utoljára együtt voltunk viszont változtak dolgok. 4-5 napja émelygek, van hogy éjszaka jön rám, de leginkább reggel, miután felébredek. Hőhullámaim vannak, egyszer fázom, egyszer borzasztóan melegem van. Rossz a közérzetem, fáradékony vagyok, ki sem mozdultam az utcára napok óta. Hasmenés is jelentkezett, de csak pár alkalommal, ez 2 napja elmúlt, de a többi tünet nem. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy egyik fogamzásgátló módszer sem 100%-os, mégis érdekelne, hogy ezek a jelek utalhatnak terhességre?
2011. ápr. 7. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, utalhatnak terhessegre, de akar masra is. Biztos csak akkor lehetsz benne, ha tesztet csinalsz. Kuldok egy terhessegi kalkulator linkjet, amivel konnyen kitudod szamitani, hogy ha terhes vagy, akkor hanyadik hetben lennel. Kb az 5-6 heten mar biztost mutat a teszt.

[link]

2011. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. És nem túl hihetetlen, hogy ilyen rövid időn belül már elkezdtem ezeket a jeleket tapasztalni? Mire gondoltál a "lehet más is" alatt?

Én még vírusfertőzésre gyanakodnék, de ez a reggeli, éjszakai émelygés annyira tipikus, hogy nem tudom mit higgyek.

2011. ápr. 7. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:

1. terhessegemnel a 6. hettol hanytam, de mar elobb megereztem, hogy vki ott lehet. 2. terhessegemnel 4 hetesen mar nem ereztem vmi fenyesen magam. Akkor meg a teszt nem mutatott semmit, bar mar gyanakodtam. Ra par nappal kesobb ugyanugy elkezdodtek a hanyasok es a tesz is pozitiv lett. Akkor voltam kb 5 hetes terhes.

Nehez megmondani, hogy mi okozhatja ezeket a tuneteket. Lehet tavaszi faradsag, kimerultseg. Stressz is okozhat akar rosszulletet is, de virusos fertozes is lehet.

2011. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hányinger utalhat terhességre, de én nem tartom valószínűnek mégsem. A hasmenés, hidegrázás inkább fertőzésre utal. Várd meg, hogy késik e és csinálj egy tesztet inkább, még ne éld bele magad a dologba!
2011. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ird meg mindenképp, hogy mi lett a teszt eredménye. Nagyon érdekel!
2011. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én úgyan 9 hetses kismama vagyok,és azt mondanám hogy igen utalhat rá hisz most én is valahogy így vagyok,de azért mert a lánykám hazahozott valamit az oviból.

Hasmenésem nincs,nálad viszont van az inkább valami nyavaja miatt.A rossz közérzet és aluszékonyság a lehet tavaszi fáradtság is.

de én is kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény.

2011. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6. héten kezdődtek ezek a tünetek. Esti és reggeli émelygés. Nagyon sokat ittam, főleg rostos üdítőt kívántam. Fájt a mellem már akkor is.Fáradékonyság az nagyon jellemző terhesség első 3 hónapjában.A teszt majd megmutatja, hogy terhes vagy-e.
2011. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem terhesség. A jelenlegi feszült életem miatt valószínűleg enyhébb pánik tünetei lehettek..
2011. ápr. 15. 23:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor jobbulást és pihenj sokat,kapcsolódj ki!

én voltam a 9 hetes kismami!

2011. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!