Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés

Kb 2 és fél hete hagyhattam abba a NuvaRing gyűrű használatát.. Rá 5 napra megjött a mensim. 7. napon kellett volna visszahelyeznem, de nem tettem, mert rengeteg folyásom volt és azt hittem/hiszem, hogy az miatt van és kiváncsi voltam, hogyha abbahagyom akkor is lesz-e még folyásom. Természetesen gumival védekezünk a barátommal. Kb másfél hete (múlthét csütörtökön) kellett volna visszaraknom, de mint már mondtam nem tettem és azóta eléggé furcsa "tüneteket" produkálok. Elötte fél évig használtam. Az is volt a gyűrűvel a bajom, hogy a libidóm a béka segge alatt volt. Na szal visszatérve az elöző mondatomra az lenne a mondókám, hogy amióta nem raktam vissza azóta furcsa érzést érzek a petefészkemben (jobb oldali). Nagyon nagyon ritkán 1-1 mp-re beleszúr, van hogy úgy érzem mintha szét akarna repedni. A libidóm az egekben van, éjjel nappal kapható lennék a szexre :)

Na meg 1-2 napja észleltem, hogy a mellpbimbóm egy erősebb dörzsölésre (pl este törölközés közben) eléggé érzékeny lesz.

Amúgy nem észleltem magamon olyan igazi terhességi tüneteket, nem vagyok éhes sőt alig eszek vmit, nincs hányingerem. Van hogy néha-néha begörcösl a hasam is úgy mintha megjönne. Lehetnek ezek pl a terhességtől? vagy egyszerűen csak azért produkálom ezeket, mert kivettem a gyűrűt? Kicsit megvagyok ijedve. Jah és 18 éves vagyok.

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat. Lehetőleg olyan válaszát (is) várom akik hasonló helyzetben vannak/voltak..


2009. ápr. 11. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én a gyűrűt nem ismerem, nem tudom lehet e ilyen tűnet miatta. DE!! Amikor terhes lettem olyna érzésem volt (petefészeknél) mintha forró tűvel szúrkálnának, és a tipikus mindjárt megjön érzés, na a mell érzékenységről nem is beszélve. Nem ijeszgetlek, úgy legyen ahogy Neked jó, de látogass meg egy dokit! Hányingerem nem volt,éhenhalni sem akartam, viszont egész a 4.hónapig éjjel nappal sexelhetnékem volt.Drukkolok hogy ne legyél az(gondolom legalábbis nem nagyon terveztetek még babát). Ha mégis akkor meg azért!:)
2009. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igazából most voltam tegnap elött nődokinál ugye a folyás miatt, vett kenetet és mikor nyomkodta a hasamat akkor vmi olyasmiket mondott, hogy a rendesnél kisebb a méhem és szabad környezet van meg enyhe gyulladásom van. (elötte való nap voltunk együtt barátommal :$):D
2009. ápr. 11. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!