Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tünetek utalhatnak terhességre?

A tünetek utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk aug.5-én volt menstruációm a ciklusom 28 napos.Ma menstruációs fájdalom volt a hasamban, a derekam és a medence csontom is nyilalt,a mellem feszül.Lehetséges,hogy baba van a dologban?Még ilyet soha nem éreztem,nem tudom mitől lehet,gondoltam még felfázásra is,de amióta babát szeretnénk mindig rendesen felöltözök.
2009. aug. 24. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár utalhat is,de ez még nagyon nagyon korai,még teszt sem mutatná ki.Kicsit légy türelmes és ha nem jön meg,pár nap múlva csinálj tesztet( A nemvárt idejétől számítva pár nap múlba,nem mától)
2009. aug. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Utalhatnak, de 100 % csak akkor lesz, ha a teszt is kimutatja. A nemvárt után 5 nappal, ha tesztelsz, akkor már tutira van eredmény. Én is akkor teszteltem és akkor már egyértelműen pozitív lett.

Drukkolok, sok sikert!

Majd írj, hogy mi lett az eredmény.

22 km

2009. aug. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nagyon remélem baba lesz :)Majd megírom a teszt eredményét ha csinálok!Szerintem 1 hete még várok,mert tényleg korai még.
2009. aug. 24. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!