Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik terhesség alatt...

Kismamák akik terhesség alatt csinaltattatok fogpótlást?

Figyelt kérdés
az is ingyenes,és ha igen akkor milyen minöségü lett ? mert azt hallani hogy az ilyen fogászati beavatkozások nem a minöségröl szólnak.
2011. ápr. 7. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem csak próba tömést tett bele,mert idegelve és gyökérkezelve is volt.fájni nem fáj,de a tömés kijött:(
2011. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg terhesség alatti ellátások mindegyike ingyenes. Kérdés a minőség.

Én spec. megvagyok elégedve a körzeti dokimmal, Mr. Jó kézzel :))) Úgyhogy, valószínűleg hasonló helyzetben simán bevállalnám ezt is, mert tudom, hogy nem csak egy db hús vagyok a székében, hanem lelkiismeretesen és precízen csinálja meg a dolgokat.


Kérdés, hogy a te orvosod (körzeti) hogyan viszonyul a dolgokhoz. Tény, hogy léteznek olyan orvosok, akik csak 'odabiggyesztenek' valamit ... de ha jó a fogorvos, akkor csináltasd meg.

Ha meg lesz/van szülés után fölösleges kb. 100.000 HUF-od, akkor menny el magánhoz.

2011. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem elhajtott a fogorvos:azt mondta szülés után 3 hónappal menjek vissza akkor majd megcsinálja!Nem értettem miért nem most, amikor ingyenes?Nem mondott rá semmit azt mondta jobb akkor,ráadásul 2 fogamba tömést cserélt totál szuri nélkül,azt mondta jobb így nem akar feleslegesen szurkálni!
2011. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!