Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhangfigyelővel hány...

Szívhangfigyelővel hány hetesen hallottátok először a babátok szívhangját?

Figyelt kérdés
A 10. hét végén járok és egyik babám szívverését sem hallottam. :(
2011. ápr. 9. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
En 11 hetesen hallottam eloszor, de nagyon keresgelni kelett, hogy megtalaljam, nehez volt megtalalni.
2011. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is egy csomó hangot hallottam, de az csak a hasam pulzálása volt. Próbáltam annál gyorsabb pulzálást megfigyelni de semmi :(

Pedig 2-3x is alaposan végignéztem mindenhol a köldököm alatti résznél.

Pontosan egyébként hol lehetnek a babák? Középen vagy bal, jobb oldalon? Mennyire alul?

2011. ápr. 9. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:

én 12 héten kaptam a cuccot, ne a köldök alatt keresd hanem nagyon lent, a szeméremcsontodnál,eléggé "rá kell nyomni" hogy halljad

használj vizet vagy babaolajat ugykönnyebb

2011. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Használtam hozzá ultrahang zselét is, de majd 1 hét múlva újra próbálkozok. Szeretném még a 12. heti uh előtt megtalálni a szívhangjukat.
2011. ápr. 9. 11:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még 13 hetesen sem találtam meg. Várok még 1 hetet, hátha 14 hetesen már meglesz. Egyébként milyen gyakran szabad használni a készüléket? Nem ártok vele a babának?
2011. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A heti egy nem árt! :)
2011. ápr. 9. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elso gyerekkel 14 hetesen talaltam meg, hozzateszem, hogy elotte 2 nappal vettem a szivhang hallgatot es nem tudtam pontosan, hogy hol kell keresni. Ez nehany evvel ezelott volt, akkor meg nem volt ez a dolog elterjedt, neten is hiaba keresgeltem, nem igazan voltak ertelmes forumhozzaszolasok a temaval kapcsolatban.

Ket nappal kesobb a ferjem talalta meg elsokent, utana mar en is mindig felismertem.


A masodik gyerekkel mar rutinos voltam es a 12. het betolteset koveto elso napon kerestem (korabban nem akartam, mert elvileg a 12. betoltott hettol hagyja el a meh a szemeremcsont vonalat, addig meg az mindent learnyekol). Akkor meg is talaltam.

Turelem, en a helyedben nem kutakodnek a kovetkezo ket hetben.

A babaim szobol kovetkeztetek arra, hogy ikerterhesseged van. Nem tudom, hogy ez esetben korai terhessegnel mennyivel no gyorsabban a meh, de a babak meg nem nagyok, szoval nem hiszem, hogy sokkal korabban lesz a mehed a szemeremcsont felett mint egy egybabas terhessegnel. Ha ez igy van, akkor a kovetkezo ket hetben meg nem is fogod megtalalni.

2011. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2011. ápr. 10. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!